T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
bluu
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: leden 08
Bydliště: πsek
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod bluu » 04 led 2010 21:50

Zdravím ... stalo se mi něco hodně zajímavého a zajímal by mě váš názor.

31.12 na silvestra jsem si dobyl před večerem kredit 200kč který se jako obvykle přičetl ke zbytku... takže jsem měl cca 220 Kč. Na silvestra jsem poslal asi 3 nebo 4 smsky a to bylo vše.
1.1 v pátek jsem přišel od kamaráda kolem půlnoci a šel jsem spát před jednou ráno
... ráno 2.1 jsem se probudil a na mobilu informace o vyčerpaném kreditu a zablokovaných funkcích tak jak to T-mobile dělá když překročíte "nulu". Kouknu se tedy na kredit a tam - (slovy mínus) 715 kč ... takže o 900 chudší ale nevěděl jsem za co ... takže jsem zavolal na infolinku kde mi řekli že jsem byl od 2:00 do 2:20 v sobotu ráno (v půl jedné jsem šel spát) připojen na internet... poslali to tedy na ověření jestli se to tak stalo a za 24 hodin mi přišla smska že tomu opravdu tak bylo. Ale na wap jsem připojen nebyl, na mobilu jsem nespal takže jsem si na nic ve spánku nezmáčkl, alkohol jsem v krvy neměl takže jsem to nemohl udělat "omylem" ... už mě nic nenapadá čím by to mohlo být... nesetkal se někdo s tímhle ? neporadil by někdo jak postupovat ?
Naposledy upravil(a) Myloš dne 04 led 2010 21:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Velice hloupý nadpis „T-mobile“ porušoval pravidla. Nečetls, že?

Reklama
Uživatelský avatar
Polkiking
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 265
Registrován: leden 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod Polkiking » 04 led 2010 22:06

To vypadá na duchy nebo na ufony ... zavolal bych senzibila ... a nebo začal premejslet kde a co sem hulil a co požil a co pak delal ,... a komu telefon pujčil ... :wink:
Intel I7 4770K, 32 GB Ram v Quad Channelu, Deska Asus... HyperX Kingston SSD 1 GB hadr + Data disk 2TB , Grafika GE Force RTX 2070 OC , LCD monitor 240 Hz 1920x1080 , Internet, 100/100 - 349Kč.

Uživatelský avatar
bluu
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: leden 08
Bydliště: πsek
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod bluu » 04 led 2010 22:19

no o tomhle jsem přemýšlel.. o duchách, chlastu a pujčování .. a můžu říct že jsem nic nepil, nebo nehulil... nikdo můj mobil neměl v ruce ... prostě to nechápu

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod karlos » 05 led 2010 07:15

Porucha mobilu?

Tento případ je vodou na můj mlýn. Neustále tvrdím, že telefon má JEN telefonovat. Na všechno ostatní jsou přístroje k tomu primárně určené, které to dělají lépe. Foťáky, kamery, televize, přehrávače, navigace, počítače, vibrátory, auta, vrtulníky, bankomaty ... jednou nám toto vše výrobci nabídnou v jedné miniaturní krabičce, která bude mít jen jeden nedostatek, nebude umět telefonovat...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod X » 05 led 2010 07:22

Začínají se objevovat viry na mobil, mobily jsou zneužívány na dálku (připojením se), vše díky pokročilým funkcím a vlastnímu telefonnímu OS ...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod guest » 05 led 2010 07:24

Plně souhlasím s Karlosem, jen bych dodal, že něco podobného se stalo mně. Ještě jsem doma neměl internet a tak jsem si koupil mobil, který to uměl - nějakej Siemens. Celej cacnej jsem se hned obrátil na operátora aby mi to zprovoznili a oni to rádi udělali. Po měsíci mizernýho surfování na mizerným displai jsem usoudil, že mobil je na telefonování a zařídil si normální internet přes kabel.
Nevím kolik jsem tenkrát platil, ale pamatuji že jsem na fakturu koukal jako hloupej.

Dnes je to ještě složitější. Stejně jako se někdo umí nabořit do PC tak už to umějí i na mobil a viník je nedohledatelný. :evil:

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod jaojao » 05 led 2010 09:44

Asi problém viru ...poruše v mobilu, nechej si ho překontrolovat..,
zajímavé je, že to jde vesele do mínusu, zastaví se to až to vytancuje 900,- proč ne třeba 90.000,- to už by se tím asi někdo musel zabývat že?
Pokud tedy máš vše OK, nevím jak to máš/nemáš ošetřeno smluvně .., pak asi jedním z řešení (v případě CIM) by bylo vyhodit CIM a koupit novou..(pak platí minus a minus je plus :smile: , jestli mi rozumíš?)

Ale ..já bych si dovolil malinko oponovat,
v době začátků mt stály x tisíc a nic jiného v podstatě neuměly, navíc telefonování bylo dost drahé..
Proto jsem čekal x let.., až vlastně do doby kdy operátor pevných linek zrušil ty volné minuty za min. tarif, tehdy jsem praštil s pevnou linkou.
Pořídil jsem si novou motorolu s komlet výbavou E398, hlavně pro x funkcí (budík, diář, kalkulačka atd..) především se mi líbil e-mailový klient..
poslání zprávy - mejlu za cca 0,25 Kč.. :D ve spojení se službou přeposlání e-mailu na mobil (zdarma)- si myslím dobrá volba..., když navíc člověk neměl internet doma.

Jenže Vodaf.. mne a asi všechny dobře namíchnul právě zrušením poskytování této služby takže teď bez vlezení na net nelze jen tak odeslat mejl, pouze když si člověk zaplatí cca 170 Kč tarif, což nepřipadá v úvahu vzhledem k počtu mejlů takto odeslaných, na druhé straně aspoň to přeposílání funguje - zatím..
(sem tam měli pár kaček za měsíc jen ode mne, teď mají ..d ) :lol:
A to se řadím k těm co když mají poslat z mobilu smsku raději zavolám (to vymačkávání písmenek mi nedělá dobře :lol: )
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod bereline » 05 led 2010 12:01

Tak nevím zda to je jen náhoda, ale mamka měla stejný problém. Má paušál a přišla ji složenka na zaplacení 1500,-Kč (normálně platí cca 350,-Kč. Takže jsem tam volal, seřval je jak malé děcka a říkala ta ženská, že byl mobil připojen na WAP a proto taková částká, ale mamka nikde nebyla, sama to nezmáčkla, umí s mobilem a ví co může a co ne. No a teď jsem se dozvěděl, že částka byla už zaplacena ... celkem zajímavé, nakopat t-mobile :lol:
Naposledy upravil(a) bereline dne 05 led 2010 12:04, celkem upraveno 1 x.
Chytří lidé používají Google a nevolí komunisty
*Čeština je krásný jazyk, takže se jej prosím naučte používat*
Member of the Spyke's Fun Club

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod guest » 05 led 2010 12:03

Tak to abych se těšil na fakturu, ale já mám O2. Bych jim zvedl mandle. :evil:

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod bereline » 05 led 2010 12:05

Taky mám O2 no a já to mám ještě zajímavější :lol: borec z O2 přivezl smlouvy a všechno a odjel, za 14 dní jsem už měl tarif cool, ale smlouvy mám pořád doma, nepodepsané, takže teoreticky jim platit nic nemusím, ale platím :lol:
Chytří lidé používají Google a nevolí komunisty
*Čeština je krásný jazyk, takže se jej prosím naučte používat*
Member of the Spyke's Fun Club

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod X » 05 led 2010 12:56

Zajímavost se zrušením účtů u TO2 (a to mám pitomej Relax), odbor rušení účtů: A ke kterému chcete jít operátorovi? Nechte si ho, a budete to mít za poloviční cenu. Ne? Tak nám žádný paušál nemusíte platit a když si zavoláte, máte to v kteroukoliv dobu za jednotnou cenu, hovor za 5,90 a SMS za 1,90 ... jen musíte udělat jeden hovor v roce, aby nepropadla SIM karta :lol: Vzhledem k tomu, že skoro nevolám ... :lol:
Naposledy upravil(a) X dne 05 led 2010 12:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: T-mobile – kredit o 900 korun méně. Proč?*

Příspěvekod memphisto » 05 led 2010 12:58

O2 a T-mobile jsou největší zloději. Velice rychle jsem od nich utíkal. U O2 jsem každou druhou fakturu reklamoval a účtovali si naprosto nesmyslně za přenos dat a přitom to můj telefon ani neuměl :evil: Navíc jejich účtování 60+30 je katastrofální. T-mobile zase pořád otravoval s nabídkami, taky si účtoval data a prodávál :evil: informace o svých klientech O2 :evil: Účtování taky 60+30. Přešel jsem k Vodafone a jsem spokojený. Žádné otravné telefony, nastavení mobilu přes samoobsluhu, pokud potřebuju, tak na operátora se dovolám okamžitě a hlavně žádné skryté podmínky za hvězdičkami pidi písmem v zápatí
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Systém ukazuje méně jader CPU
    od Kemot » 30 lis 2023 21:30 » v Problémy s hardwarem
    11
    1231
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 15:20
  • Alternativy k připojení od O2/vodafone/t-mobile, srovnání
    od Micmen » 17 zář 2023 11:22 » v Administrace sítě
    10
    2501
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 zář 2023 21:41
  • Proč je na WIN 7 Firefox ESR?
    od atari » 18 črc 2023 11:09 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    1700
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 črc 2023 13:06
  • Proč už se do sluchátek nedává NFC?
    od Grander » 21 čer 2023 14:57 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1786
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    23 čer 2023 12:43
  • proč se mi zavírá google chrome
    od Mladkov204 » 21 srp 2023 11:40 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    1993
    od mkol Zobrazit poslední příspěvek
    21 srp 2023 12:41

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů