CX 75

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CX 75

Příspěvekod hombi » 22 zář 2006 18:12


Reklama
Uživatelský avatar
Mr.freerider
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 291
Registrován: srpen 06
Bydliště: Mladá boleslav
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mr.freerider » 22 zář 2006 20:00

určitě je dobrej, já ho mám už dva roky a žádnej problém, několikrát mě spadl na beton, do bahna a nic
má i dobrý funkce

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 22 zář 2006 21:42

Nekupovat-strašná sračka!
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 22 zář 2006 22:03

majkll píše:Nekupovat-strašná sračka!
Nějaké podpůrné argumenty pro obhájení tvého výkřiku? :roll:

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 22 zář 2006 22:38

:D :D :D Telefon je možná dobrý ale Siemens stále neumí vyrobit BATERKU . . . BATERKU . . . BATERKU . . . BATERKU . . . BATERKU !!!!!!!! :x :x :x viz. http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=7 ... ht=siemens
Zdravím Krtenek :D :D :D

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 22 zář 2006 22:55

Na akumulátoru se shodnem, ale u ME75 s tebou nelze souhlasit - tam je výdrž dobrá (prostě těch 1 000 mAh). Taky zdravím.
Co se týká CX75 - OK. Ale mě se nelíbí vzhled.

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 23 zář 2006 10:42

:D :D :D Nejde přeci o výdrž. Jde o to že ti ten Siemens ve chvíli kdy ho jako naschvál potřebuješ NEDÁ ŠANCI :mad: a EXne. :lol: :lol:

shark1359 píše:Siemens neumí ,dle mého názoru, vyrobit do mobilu dobrou baterku. Výdrž je oproti ostatním značkám podprůměrná. A hlavně - když se ti vybíjí tak ti dá jeden nebo dva varovný signály během chviličky a hned je total K.O. Mám SE K750i,nabitej vydrží 5-7 dní (záleží na používání) a s vyždímanou baterkou ještě vydrží celej den mě každou hodinu upozorňovat že chce nabít. :oha:


shark1359 píše:Údaje výrobců v mAh na baterkách a krabicích je sice hezká věc. Důležitější pro koncovýho uživatele je ale praktická výdrž a výsledná použitelnost. Kdyby mě ale mobil ve chvíli,kdy ho potřebuju (např v práci) a doufám že ještě dnes vydrží . . . . . . 2x nebo 3x za 5 minut "kvíknul" a pak totálně zdechnul, byl bych opravdu nas....nej a nedivím se mýmu bráchovi že jde proto od Siemensů pryč. :evil: O problémech s firmwarem jsem v souvislosti se Siemensem taky slyšel ale to se dnes může stát asi u každýho,trochu líp vybavenýho mobilu. V zásadě proti Siemensům ani nic jiného nemám . . . . . jen ty baterky . . . ty baterky . . . BATERKY :crazy:


:tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :profi: :profi: :profi:

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 23 zář 2006 11:53

No je pravda, že jakmile ohlásí vybitou baterii máš už jen desítky sekund... :evil: Ale zase existuje nějakej patch, kterým lze zvýšit přesnost ukazatele stavu baterie a místo grafického znázornění si to nechat vyčíslit v procentech. Osobně vím, že jakmile vidím, že zbývá polovina kapacity, je třeba nabíječka.

Vážně ti SE vydrží kvičet ještě celej den? A to při tom voláš atd. nebo nic? A výdrž 5 - 7 dní? :shock: Tomu se mi nechce věřit.

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CX 75

Příspěvekod hombi » 23 zář 2006 13:15

No díky za vaše názory kámoš ho má dva roky a bez problému... a ten mobil už mám včera mi přišel :-)

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 23 zář 2006 14:25

To Krtenek: Už jsem výše psal, že záleží na používání. Kvičet celý den vydrží a zvládne i pár hovorů. Zdůrazňuji PÁR - tzn. že když už "brečí" tak to samozřejmě nikdo s voláním nepřehání,že ? Ale i za tohoto stavu JE POUŽITELNEJ.
Ad celk.výdrže: pokud nejsi mobil games pařan,šílený fotograf nebo nejsi blondýna co nedá mobilu pokoj ani na minutu denně tak jo,5-7 dní. :banana:

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 23 zář 2006 16:02

shark1359 píše:Kvičet celý den vydrží a zvládne i pár hovorů. Zdůrazňuji PÁR
Ale to je mi jasný, šéfe. Ze současných modelů SE bych si vybral jen ty, které už umí opakovaní událostí v Kalendáři nativně. Ale nic si nekoupim, jelikož zatim současný mobil je OK a nový jsou už moc drahý. Až stávající odejde a budou peníze, tak bude něco s OS nebo něco obyč., ale lepšího.
Ta mrcha ME75 se pořád nechce vybít (nabíjel jsem před týdnem). :twisted:

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CX 75

Příspěvekod krtenek » 23 zář 2006 16:03

hombr píše:No díky za vaše názory kámoš ho má dva roky
CX75 dva roky? To snad ne!


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů