Poškozená PC skříň

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod varok » 25 bře 2016 13:49

Aha, takže když mi včera napsali milion fotek pro PPL, tak jsem to vzdal. Nemám tka dobrý foťák, omluvili se mi za PPL, i když jak jsem psal to podle mě nebyla chyba PPL, ale přímo prodejce, tak to nemám vzdávat a poslat prodejci tu PC skříň na reklamaci? Kdyby to byl nějaký škrábanec jen na laku, tak to třeba stříknu sprejem a nic nepůjde poznat. Tohle je ale promáčklina odhadem 5mm hluboká, asi 5cm dlouhá a celý roh je tím deformovaný. Já jim tedy napíši, že to chci reklamovat s nimi. Uvidím co mi odpoví. Děkuji moc za radu.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53799
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod petr22 » 25 bře 2016 15:11

Zavada, ktera se objevi do 6 mesicu se bere tak, ze byla na zbozi uz pri jeho koupi.

Prodejce muze reklamaci zamitnout pouze v pripade ze e mu podari dokazat, ze to tak nebylo.

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod varok » 25 bře 2016 15:23

Ale to běžným způsobem nemůže dokázat, ne? PC skřín přišla zabalena do bedny, obložená polystyrénovými výlisky. Bedna byla sice poškozena, ale jak už jsem psal, úplně na jiném místě a né tak moc, aby to poškodilo samotnou PC skříň. navíc mezi bednou a PC skříní je odhadem 2cm fuga. Pošlu mu to zpátky, co mám dělat s poškozenou bednou? Dal jsem za ni pro mě dost velké peníze. Kdyby rovnou napsali, že je bedna poškozena, prodávali ji tím pádem levněji, tak to je jiná. Nikde ale zmínka o poškození není.

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod behavioralista » 25 bře 2016 17:15

petr22:Tak to já ti budu oponovat.Reklamoval jsem u TS-ka blbou RAMku a trvalo jim to 27 dní.Jako ne,že by mě to nějak trápilo,ale je to velice úsměvné jak si zákony prodejci vykládají po svém a to,že na reklamace mají 30 dní což není pravda,ale maximálně do 30 dní a to je už nejzazší termín.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53799
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod petr22 » 25 bře 2016 17:29

Maji 30 dni = maximalne do 30 dnu. Muze to byt 1 den, 5 dni, 10 dni nebo 27 dni. Nemuzes si stezovat ze je to 27 dni a ne 1 den, maximalne nakoupit priste jinde.

Co se tyce bedny, ty jsi zbozi dostal poskozene, takze ho reklamuj a jediny zpusob jak muze prodejce zamitnout reklamaci je znalecky posudek, ze jsi bednu dostal v poradku. V pripade ze to zamitnou je to rovnou zalezitost pro COI.

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod varok » 25 bře 2016 19:53

Pošlu jim tu bednu PC zpátky a uvidím. Napíši výsledek.

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškozená PC skříň

Příspěvekod varok » 29 bře 2016 16:07

Dobrý den, dnes mi přišel opět mail z firmy, u které jsem přes aukro nakoupil tu PC skříň. Firma se definitivně popírá jakoukoliv vinu, pořád se na něco vymlouvá. Prý jsem neměl balík převzít od PPL, když byl poškozený. Balík ale nebyl poškozen natolik, aby tím vzniknulo to poškození PC skříně, které bylo na fotkách, které jsem zde dával. Je to prý mechanická závada, kterou prý nelze reklamovat. Prý mi mohou max. zařídit, aby si to PPL přijelo nafotit samo, ale prý mi opět reklamaci neuznají, protože jsem porušil nějaké závazky nebo co a balík jsem převzal a otevřel. Už si fakt nevím rady. Poškozenou bednu nechci a vyrábět to z bočnice nějaké staré bedny se mi to moc nechce. I když jsem zámečník, tak nemám na tohle vybavení. :-(


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nová skříň a větráky
    od Jezda5 » 25 črc 2023 18:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    1784
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    29 črc 2023 17:38
  • PC skřín a Airflow - proudění vzduchu
    od lukesky » 04 srp 2023 13:26 » v Vše ostatní (hw)
    0
    1142
    od lukesky Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 13:26
  • Skříň pro vertikální montáž desky Příloha(y)
    od tux » 02 srp 2023 20:33 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1935
    od tux Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:19

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů