TV tuner

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

ajos
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

TV tuner

Příspěvekod ajos » 15 bře 2005 12:25

Koupil jsem TV tuner Avermedia cardbus do notebooku (mam UMAX Actionbook 575T) a tento tuner mi funguje pouze asi 3 minuty po zapnuti pocitace, potom se zacne ztracet zvuk az je slyset jen praskani, obraz jde ale porad. Aby sla karta znovu musim necha pocitac "zchladnout", potom to jde zase asi ty 3 minuty a zase se zvuk ztrati, zkousel jsem preinstalovat ovladace, zkusit jiny software ale bezuspesne. Mohl by mi nekdo poradit cim by to mohlo byt??

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 17 bře 2005 14:57

Když se teda ten zvuk ztratí, ty notebook vypneš a kartu vytáhneš je hodně teplá? Nepřehřívá se nějakým způsobem? Co ji zkusit nějakým způsobem "chladit"? Vím že to bude asi docela problém, ale třeba vedlejším slotem nějak vhánět dovnitř vzduch nebo tak něco... Jen na zkoušku jestli je to fakt teplotou...

elcarlos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 288
Registrován: prosinec 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod elcarlos » 17 bře 2005 16:00

S Aver sou problemy,taky sem si koupil AverTV 303...... a nesel zvuk,zkousel sem vsechno,dokonce sem to psal i do tohohle fora :D ,ale nic,tak sem zkusil http://www.avermedia.com/cgi-bin/support_download.asp
a tam sem si pro ten svuj "zazrak" stahnul ServicePack2 a najednou to slo,myslim ze na ty strankce je i jedna vecicka pro tebe(asi jenom novejsi verze toho tvojeho ale je dost mozny ze to pomuze),tak si to ztahni a zkus to :wink:
Čím víc se učíš, tím víc víš, čím víc víš, tím víc zapomeneš, čím víc zapomeneš, tím jsi hloupější, tak proč se učit?


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů