MYŠ GENIUS GILA

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

kudly44
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod kudly44 » 27 črc 2019 11:49

Zdravím, prosím o pomoct, toho kdo má myš od Značky Genius - Gx Gaming Gila

Dnes jsem chtěl provést aktualizaci (já blbec !!!) a při aktualizaci mi to hodilo hlášku že program přestal fungovat, myš teď funguje jen na půl a co je nejhorší když kliknu na něco, vše se mi otevře nejmíň 20x :( program byl oficiální. Nevíte někdo jak vrátit vše zpět ? dal jsem i bod obnovení ( ze zoufalosti ) ale i tak je vše při starém. Myš nesvítí. Pouze DPI které je na max a jiná tlačítka nefungují. S myší se pohybovat dá.


Děkuji moc pokud se tu někdo najde kdo ví co a jak. Jinak budu muset asi koupit novou :(

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod ITCrowd » 27 črc 2019 11:54

Co zkusit kompletně ji odebrat ze systému a nainstalovat znovu? Se starými (funkčními) ovladači?
A ty duplikáty si uzavři - duplikovat témata se tu nesmí (pravidla).
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

kudly44
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod kudly44 » 27 črc 2019 11:58

ITCrowd píše:Co zkusit kompletně ji odebrat ze systému a nainstalovat znovu? Se starými (funkčními) ovladači?
A ty duplikáty si uzavři - duplikovat témata se tu nesmí (pravidla).



KDyž ji odeberu (odinstaluji - ve správce řízení ? ) půjde mi pobyhovat myší nebo jak to pak provedu ?, omlouvám se za duplikaci, to je přesně ono, dal jsem odeslat a samo se to odešle xkrát :(

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod ITCrowd » 27 črc 2019 12:05

Ideálně, pokud máš jinou myš. Pokud ne, budeš muset po odebrání restartovat přes klávesu windows. Při restartu ji odpoj a po náběhu windows připoj. Wokna by ji měly objevit jako obyčejnou myš.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

kudly44
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod kudly44 » 27 črc 2019 12:14

ITCrowd píše:Ideálně, pokud máš jinou myš. Pokud ne, budeš muset po odebrání restartovat přes klávesu windows. Při restartu ji odpoj a po náběhu windows připoj. Wokna by ji měly objevit jako obyčejnou myš.



Tak tenhle postup bohužel nefunguje. Dám ve správce řízení odinstalovat myš, jenže se to celé sekne na cca 5 vteřin a systém poté opět obnoví myš a vše je při starém :(

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod ITCrowd » 27 črc 2019 12:17

Zatrženo odstranit včetně ovladačů a sw?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

kudly44
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod kudly44 » 27 črc 2019 12:35

ITCrowd píše:Zatrženo odstranit včetně ovladačů a sw?



má tu pouze toto a ať dám cokoliv tak nic
https://ibb.co/QmkFVsX

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod ITCrowd » 27 črc 2019 12:51

Podle obrázku je tam teď ovladač mikrosoftu. Jinou myš na vyzkoušení nemáš? Nemůžeš vyzkoušet tuto myš jinde?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

kudly44
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod kudly44 » 27 črc 2019 12:54

ITCrowd píše:Podle obrázku je tam teď ovladač mikrosoftu. Jinou myš na vyzkoušení nemáš? Nemůžeš vyzkoušet tuto myš jinde?


Bohužel mám jen tuto myš, a jiné PC kde bych to vyzkoušel nemám. Hold budu muset zajít koupit novou. Prostě se myš sekla v Aktualizaci a svítí pouze DPI a na cokoliv ted kliknu nebo potvrdím tak vždy xx krát. Asi to nevyřeším, je čas na novou. Ale děkuju za tvůj čas

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: MYŠ GENIUS GILA

Příspěvekod ITCrowd » 27 črc 2019 13:12

Jen počítej s tím, že pokud je chyba v systému, pak se nová myš bude chovat stejně.
Doporučil bych ještě vytkoušet nabootovat nějakou verzi live linuxu. Pokud tam myš zlobit nebude, pak bude zřejmě v pořádku.
Eventuálně vyzkoušet stav nouze.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot], Seznam[Bot] a 28 hostů