Extrémí sekačka

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

BrumBrum
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: říjen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Extrémí sekačka

Příspěvekod BrumBrum » 08 říj 2019 19:15

Ahoj,

mám problém s FPS dropy, jsou celkem markantní, každých pár vteřin z klidně 500 fps na 0 ( cs:go ). Většinou pokud se třeba objeví enemy nebo se přehraje nějaký zvuk. To samé se děje v ostatních hrách. Udělal jsem teď čistou instalaci w10, nahrál jen ovladače pro desku a grafiku a spustil hru pro test.

Systém:
1070 GTX
9900K
32 GB ram
256 gb ssd

Nahrál jsem log z MSI Afterburneru na uloz.to. Kdyby někdo náhodou věděl co je špatně tak dejte vědět :) . Díky

https://uloz.to/file/88a4yOUSsJ1H/hardw ... toring-hml

Reklama
Azmir
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2120
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Extrémí sekačka

Příspěvekod Azmir » 08 říj 2019 22:54

Hod sem třeba screen toho logu. Nemám afterburner třeba.

Pravděpodobně něco throttluje gpu/cpu.

Stáhni hwfino, rozlikni všechny senzory, nech to běžět při hře a pak to vyfot. Půjde tam vidět vytížení, teploty gpu/cpu a jestli grafika naráží na limit teploty/spotřeby.

To máš jenom ssd nebo k tomu používáš i HDD ? Nešel hdd při hraní na 100% ? Může to dělat indexování, kdyžtak zkusit na HDD vypnout.

S updatem windowsu si neměl problém ? Všechny máš stažené a nainstalované?

Nvidia geforce experience používáš? Pokud jo, zkusil bych ho jednou při hraní vypnout, jestli to nebude mít vliv.

Odkdy se ti ten problém objevuje? Nebylo to třeba po instalci novějších driverů grafiky? Pokud si třeba dlouho drivery na grafiku neinstaloval, zkusil bych stáhnout nové.
Intel i7 9700k - 5 GHz@1.285V + Noctua NH-D15, PALiT GeForce RTX 2080 Super GameRock, Crucial Ballistix 2x8 GB 3866 MHz@1.4V, Gigabyte Z390 Aorus Pro, M.2 NVMe 1TB Transcend MTE220S, Seasonic Focus Plus Gold 750W, Fractal Design Define S(4x140mm fans)

144 Hz QHD 27" - HP 27xq, Roccat Kone Pure Owl Eye, Hyperx Cloud Flight, Trust GXT Cada mechanical


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů