sluchátka Corsair HS60 bere počítač jako reproduktory

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

150ping
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 19
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

sluchátka Corsair HS60 bere počítač jako reproduktory

Příspěvekod 150ping » 13 dub 2021 18:12

Dobrý den, mám nové sluchátka, přesněji Corsair HS60 Pro Surround (https://www.datart.cz/corsair-herni-slu ... 14-eu.html) s USB konektorem. Když jsem sluchátka zapojil poprvé bez mikrofonu, bral mi jej počítač jako sluchátka a v ovladači iCUE vše fungovalo, poté jsem zapojil i mikrofon a ze sluchátek se staly reproduktory, mikrofon nefunguje a ovladač iCUE nerozeznává žádné zařízení. Zkoušel jsem aktualizovat drivery, smazat sluchátka z nějakého registru a poté je zapojit znova, zkusit zapojit bez USB konektoru, ale nic nepomohlo. Pomůžete mi prosím?

Reklama
Uživatelský avatar
GamerXXX
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sluchátka Corsair HS60 bere počítač jako reproduktory

Příspěvekod GamerXXX » 16 dub 2021 11:02

Zkus komplet ovladače i iCue odinstalovat. Pak opět iCue nainstaluj, ke sluchátkům připoj mikrofon, sluchátka zapoj do toho USB donglu a připoj je k PC/NTB. Ve správci zařízení (klik pravým tlačítkem myši na start/správce zařízení) se podívej, jestli jsou nainstalované a není zde nové neznáme zařízení bez ovladače. Pokud je vše OK, tak by si je měl vidět v iCue a zároveň když dáš ve windows ovládací panely/zvuk, tak v záložce přehrávání a záznam by si je měl vidět. V obou záložkách je nastav jako výchozí zařízení a vše by mělo fungovat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 14 hostů