Rozdvojení USB u tabletu

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Rozdvojení USB u tabletu

Příspěvekod majkll » 16 led 2022 13:35

Zdravím, mám takový problém. Mám tablet lenovo, viz. odkaz , který má jedno USB-C. Potřebuji k němu připojit USB tiskárnu, která má klasické USB 2.0, ale zároveň ho nabíjet přes USB-C . Pořídil jsem tedy USB hub viz. odkaz , v domnění, že to vyřeší můj problém. Pokud je k tabletu připojená jen tiskárna, tiskne normálně, jenže v momentě, kdy připojím do hubu napájecí USB-C , tablet se hned začne nabíjet, ale tiskárna hlásí, že je odpojena. Má někdo nápad, jak tento problém vyřešit, abych mohl zároveň tisknou a nabíjet ? ( p.s. BT tiskárnou to řešit nechci. )

Děkuji za každý nápad..

tablet --- https://www.datart.cz/dotykovy-tablet-l ... -sedy.html
hub --- https://www.datart.cz/connect-it-usb-c- ... 50-bk.html
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Reklama
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3207
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rozdvojení USB u tabletu

Příspěvekod atari » 16 led 2022 19:56

Nedokážu posoudit co vše zvládne tento levný tablet, ale u notebooků výrobci nabízejí rozšiřující příslušenství které funguje. Tak se zkus podívat co nabízí k tomuto tabletu Lenovo.

Uživatelský avatar
pcmaker
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1250
Registrován: březen 18
Bydliště: Soukromý byt
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rozdvojení USB u tabletu

Příspěvekod pcmaker » 17 led 2022 15:16

Ten adaptér je deklarován jen pro PC a laptopy, které se chovají trošku jinak, než tablet. Ten se bude chovat spíš jako mobil. Tzn. když připojím nabíječku, bude jen nabíjet a deaktivuje data, protože při nabíjení nejsou potřeba. Když jej připojím k PC, zeptá se mne, jesli budu jen nabíjet, nebo i přenášet data. Musel bys nějak donutit nabíječku,aby se chovala jako PC a nebo do toho USB-C připojit skutečně USB kabel z PC. Pak na tabletu zvolit přenos dat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot], Google Adsense [Bot] a 22 hostů