Hoj. Prosim, ted sem si stahnul do IPODU music a kdyz dam start, tak v pravym sloupci mam polovinu ikon, coz mi zacalo delat ted. A monitor mi na chvili vypadl a kdyz jsem pc restartoval, tak je neuveritelne pomaly.
Nevite co s tim? Prosim rychle, dekuju.
/*
Fotky a screenshoty, prosím, jednak vkládej jako přílohu, protože phpBB velké obrázky zmenší, jednak z obrázků odstraň nepotřebné informace (oříznul jsem zbytek plochy a nechal ti tam jen to místo, které máš zvýrazněné), a konečně používej rozumnější formát – tvůj původní truecolorový png měl přes 3 mega a zdržoval načítání. Jpg, který jsem z něho udělal, má po ořezu 63 kilo – to už je znát, co?
Konečně jsem ti trochu zpřehlednil text – když už na nás kašleš a píšeš bez diakritiky, používej alespoň častěji (tam, kde má být) interpunkci a dělej za ní mezery – fórum není sms.
Myloš
*/
Po stazeni pisnicek do Ipodu je PC strasne pomaly. Vyřešeno
Re: Po stazeni pisnicek do Ipodu je PC strasne pomaly.
Omlouvám se za potíže.
// V pohodě. Nic tragického se nestalo.
//Myloš
// V pohodě. Nic tragického se nestalo.

//Myloš
-
- Mohlo by vás zajímat
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
-
IDM hláška o nemožném stažení souboru Příloha(y)
od bluenite » 04 črc 2024 11:08 » v Vše ostatní (inet) - 2
- 4363
-
od bluenite
Zobrazit poslední příspěvek
06 črc 2024 19:40
-
-
- 6
- 3146
-
od JHH1977
Zobrazit poslední příspěvek
02 bře 2025 19:45
Zpět na “Problémy s hardwarem”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 3 hosti