obnova FAT

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

tomis.
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

obnova FAT

Příspěvekod tomis. » 21 čer 2004 08:12

Ahoj. Po chybě při startu mi vůbec nenaběhly WIN. Při pokusu o přeinstalaci to hlásí, že disk není zformátován. Disk však byl ve FAT32 a bylo na něm spousu dat.(doufám, že ještě je)
Jak obnovit FAT32 bez ztráty dat?
Pomóc!
Dík Tom

Reklama
Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 21 čer 2004 18:14

myslim si že obnova FATky bez ztráty dat je nemožná. jestli někdo ví jak to udělat tak čumim jak puk už předem

Uživatelský avatar
Peter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Žilina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Peter » 21 čer 2004 19:00

Nieso si istý ale myslím že keď ten tvoj rozhádzaný disk strčíš do nejakého iného compu ako Slave, možno sa k tým dátam ktoré nechceš stratiť dostaneš.

tomis.
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

obnova FAT

Příspěvekod tomis. » 22 čer 2004 09:30

Samozřejmě jsem zkusil dát ten disk do jiného kompu. Bios ho sice nadetekuje, ale ve win není vidět. Je opravdu jediné řešení zformátovat a pak obnovovat data??? :o(((
Jakej soft na obnovu dat? Už dřív jsem zkusil RecoverMyFiles. Obnovil toho docela hodne ale obnovený soubory nazval "recover0001,0002..atd,atd. Bylo dost blbý každý soubor otevírat a identifikovat a přejmenovávat. Samozřejmě ani nezachoval původní umístění (strukturu adresářů)

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod malkomx » 23 čer 2004 19:29

tak tenhle problém jsem měl taky :cry: ...pokoušel jsem se obnovit data přes nejaký utils co jsou zadarmo na internetu (http://www.slunecnice.cz,stahuj.cz,...)
Abych pravdu řekl něco se mi podařit našlo avšak použitelné to moc nebylo ty rady o přemístění do jiného počítače jsou podle mého názoru bezpředmětné(neříkám že špatné). Pokud jsi měl disk rozdělen na dva oddíly (disky) a ten jeden se zachoval tak bych mluvil o štěstí a jednou si oddych že nemám zničenej disk. Pokud je to v h.... celé a máš tam data nepostradatelé(dráhe,důležité) jsou firmy na itenrnetu http://www.datarecovery.cz/ kde se ti pokusí zachránit co se dá. Na tom webu si můžeš vypočítat kolik tě to bude stát v tvém případě to bude asi do 4 500Kč (dostu hustý že!)
Jinak tě asi nečeká nic jiného něž to nafotmátovat (říká se ze NTFS je stabilnější o dalších plusech nemluvě avšak jen polkud máš XP)
Hodně štěstí :idea:


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů