Zamrzávání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Sneckie
Level 1
Level 1
Příspěvky: 83
Registrován: duben 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Zamrzávání PC

Příspěvekod Sneckie » 07 lis 2006 08:54

dobry den. mam mensi problem s pc. kdyz ho zapnu na zacatku se mi objevi jen prvni radka ktera me smeruje do SETUP(F2) nebo do BOOTU(F11), po chvili se hardisk teda rozjede a nacte se i win.ve windowsu normalne pracovat muzu ale jakmile spustim nejakou aplikaci a pc zacne pracovat..vsechno totalne zmrzne a pomuze jen restart. jednou dvakrat to takhle zamrzne a pak muzu pracovat normalne i s aplikacemi ale vetsinou po par hodinach to zase zmrzne. nevite kde je problem prosim ?

Reklama
Uživatelský avatar
Sneckie
Level 1
Level 1
Příspěvky: 83
Registrován: duben 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sneckie » 07 lis 2006 14:47

taky se mi stava ze mi znicehonic vypne a hned zas naskoci obraz...v menu START mi to prekryvaji nejake obdelnicky kter mizi kdyz prejedu kurzorem menu...zajimave. pritom az na SP2 mam vsechno a pravidelne aktualizuju tak nevim no :(... udelal jsem scan mwav, ktery trval jen 7 minut :o pritom mam asi 50 gb zaplneneho mista a na zacatku jsem vse vyplnil jak se ma..zadny problem to nenaslo. no asi bude nejelpsi format :-(

Uživatelský avatar
MTE
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MTE » 07 lis 2006 18:57

No já bych to asi taky první zformátoval a pokud by to nepomohlo, provedl bych memtest, ono vadná RAMka dokáže opravdu psí kusy.
AMD Athlon 64 3200+; Asus K8V-XE; 512MB DDR 400MHz; Asus N6200TC128; Seagate Barracuda 320GB+80GB; Asus DRW-1608P2S; Lite-On SHD-16P1S; 350W

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 08 lis 2006 09:16

Taky si zkontroluj teploty v PC. Začala topná sezóna a kompy to nemají rádi.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů