Vyskakující panely Vyřešeno

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakující panely

Příspěvekod jaro3 » 26 zář 2018 17:39

Co teď?
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Reklama
Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakující panely

Příspěvekod tux » 26 zář 2018 21:21

Stále... :(
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakující panely

Příspěvekod jaro3 » 26 zář 2018 21:22

Stáhni si Emsisoft Emergency Kit
http://dl.emsisoft.com/EmsisoftEmergencyKit.exe
na svojí plochu. Poklepej na soubor EmsisoftEmergencyKit.exe . Ponech všechna nastavení tak, jak jsou a klikni na tlačítko „Extract“ v dolní části. Složka s názvem EEK bude vytvořena v kořenovém adresáři jednotky (obvykle c: \).

1) Po extrakci poklikej na novou ikonu Emsisoft Emergency Kit na Tvé ploše.
2) Při prvním spuštění Emsisoft Emergency Kit doporučujeme povolit stahování aktualizací. Prosím, klepni na tlačítko „Yes“ (Ano), potom se stáhne nejnovější aktualizace databáze.
3) Po dokončení procesu aktualizace se zobrazí nové tlačítko v levém dolním rohu, s názvem „ Back“. Klikni na toto tlačítko pro návrat na předešlou obrazovku .
4) Klikni na „Scan“ , ukáží se volby skenování. Pokud budeš dotázán, zda chceš, aby se vyhledávaly potenciálně nežádoucí programy, klepni na tlačítko „Yes“(Ano).
5) Klikni na tlačítko „Full Scan“ pro zahájení skenování.
6) Když je skenování dokončeno klikni na tlačítko „Quarantine“ (karanténa vybraných objektů). Poznámka: Tato možnost je k dispozici pouze v případě, že během kontroly byly zjištěny škodlivé objekty.
7) Když budou v karanténě hrozby, klepni na tlačítko „View report“ (Zobrazit zprávy) v pravém dolním rohu, a protokol skenu se otevře v poznámkovém bloku.
8) Prosím ulož si protokol v poznámkovém bloku na plochu, a vlož sem celý jeho obsah.
9) Když zavřeš Emsisoft Emergency Kit, bude Ti nabídnuta možnost přihlásit se k odběru novinek. Toto je volitelné a není to nezbytné odstraňování malware.
*******************************************************************************
Stáhni si OTL by OldTimer
na plochu. Ujisti se , že máš zavřena všechna ostatní okna a poklepej na ikonu OTL.Nahoře v okně pod Výstup klikni na minimální výstup.Pod Běžné registry změň na Vše. Zatrhni Kontrola na havěť “LOP“ a Kontrola na havěť “ Purity“ . Klikni na Prohledat. Všechny ostatní nastavení ponech jak jsou. Sken může trvat dlouho, až skončí otevřou se dva logy:
OTL.Txt
Extras.Txt

Jsou uloženy ve stejném místě jako OTL. Oba logy sem prosím zkopíruj.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakující panely

Příspěvekod tux » 13 lis 2018 21:50

Nějak jsem si na to zvyknul a pak jsem úplně zapoměl na řešení.. Nakonec jsem si poradil, způsoboval to nějakej zásuvnej modul ve firefoxu, všechno jsem smazal a od tej doby mám klid :)
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakující panely  Vyřešeno

Příspěvekod jaro3 » 13 lis 2018 22:37

Pokud nejsou problémy , je to vše a můžeš dát vyřešeno , zelenou fajfku.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů