"padání" icq

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

"padání" icq

Příspěvekod OndraP. » 03 dub 2007 22:46

zdar, na starým pc se mě stalo že prostě su na icq chvilu na pc nic nedělám pak tam du a icq samo od sebe "odhlásilo" prostě jak kdyby vypadl net, ale net jede, zežloutne květinka a zachvilu mě to zas připojí, nebo když po chvilce píšu tak mě to potom napsalo chybu že nemohla bejt odeslaná, ale nepamatuju si jak to je přesně, až se mě to stane tak to sem hodím, a po nějakým čase to zase přestalo dělat... teďka mám svůj novej pc, ten starej má ségra... a na tom starým začlo zase icq takhle chybovat, a mě to začalo dneska taky... asi 4x mě to už udělalo, zkoušel sem přeinstalovávat icq to nepomohlo, prostě nvm co s tím mám dělat... tak jesli má někdo zkušenost s tímhle tak prosim o radu, díky moc za všechno :smile: :lol:

Reklama
Uživatelský avatar
Zdena.Sladky
Level 3
Level 3
Příspěvky: 634
Registrován: srpen 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Zdena.Sladky » 04 dub 2007 09:37

Ahoj,
jediné, co ti poradím je, BUĎ TRPĚLIVÝ! Jde nejspíš o chybu na straně provozovatele ICQ, protože mně ICQ nejede už od pondělka vůbec a jak jsem zjišťoval, nejsem sám. Nezbývá než počkat, až se to rozjede.
AMD Athlon X2 6000+ 3.0GHz, chladič Thermaltake BigTyp VP, 3GB DDRII 667 Corsair (2x512MB, 2x1GB), deska Asus M2N-SLI Deluxe nForce 570sli, gr. karta Asus 9800GTX+ 512MB, 3xHDD WD(250GB+200GB+1000GB), case Thermaltake Swing VB6000BWS, zdroj Corsair VX550W, 24" LCD Samsung T240HD

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 04 dub 2007 09:39

Taky mi to nejde, už se tu vztekám hodinu :evil:

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 04 dub 2007 10:06

Mě se střídavě oblačno podařilo spustit QIP, ale od dnešního rána nejede ani on. Zřejmě se jedná opět o nějaké změny protokolů a tak opravdu musíme být trpělivý.....( nemám ráda trpělivost) :evil:
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 04 dub 2007 10:29

S posledním vývojovým Buildem mirandy 7 nebyl žádný problém s přihlášením a teď už se v pohodě přihlásila i poslední stabilní verze Mirandy 6

Sieť ICQ s globálnym výpadkom

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 04 dub 2007 11:16

ICQ už jde :D

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 04 dub 2007 11:19

A dokonce jede i qip a podobné. :D
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod OndraP. » 04 dub 2007 13:17

jo to jo to mě taky nešlo, ale aj tak jako všem de icq a mě to píše tuhle chybu... nvm co s tím tohle to píše:

Poslání této zprávy se nezdařilo: ***...**
Odeslání zprávy se nezdařilo. Opakujte akci později.
Pokud se potíže opakují, nahlédněte do střediska nápovědy ICQ na adrese http://www.icq.com/help.

Číslo informace 0703

Uživatelský avatar
ja jsem ja
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ja jsem ja » 04 dub 2007 21:36

Jeste ze existuji i jine komunikacni programy, nez jen icq :wink:
ja jsem ja :D

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod OndraP. » 05 dub 2007 11:37

to jo, ale icq mě z toho příde asi nejlepší.... prostě už su na to zvyklej, tak neporad by někdo pls?

Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: "padání" icq

Příspěvekod zlobyl » 06 dub 2007 11:32

OndraP. píše:zdar, na starým pc se mě stalo že prostě su na icq chvilu na pc nic nedělám pak tam du a icq samo od sebe "odhlásilo" prostě jak kdyby vypadl net, ale net jede, zežloutne květinka a zachvilu mě to zas připojí, nebo když po chvilce píšu tak mě to potom napsalo chybu že nemohla bejt odeslaná, ale nepamatuju si jak to je přesně, až se mě to stane tak to sem hodím, a po nějakým čase to zase přestalo dělat... teďka mám svůj novej pc, ten starej má ségra... a na tom starým začlo zase icq takhle chybovat, a mě to začalo dneska taky... asi 4x mě to už udělalo, zkoušel sem přeinstalovávat icq to nepomohlo, prostě nvm co s tím mám dělat... tak jesli má někdo zkušenost s tímhle tak prosim o radu, díky moc za všechno :smile: :lol:


Tak tohle se mi stává jak na ICQ, tak na Windows Messengeru.Nevím, čím to je, ale já to ani neřeším, protože tyhle programy používám velice příležitostně. :bigups:

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod OndraP. » 06 dub 2007 15:55

někdy to padá strašně mockrát... někdy zas vůbec pak to třeba přestane úplně.... já to používám každej den nebo teda vždycky když su na pc a štve mě to, protože zprávy vůbec neodchází ani nepřichází, nvm co s tym sem skoušel všechno možný a nic nepomáhá... :cry:


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 16 hostů