Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem) Vyřešeno

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

truefriend-cz
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno

Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod truefriend-cz » 30 kvě 2019 09:21

Na začátek bych chtěl napsat, že toto téma vzniklo z důvodu, že si uživatel JegenaJk stěžoval, že reaguji na téma, které vzniklo před rokem a je stále aktuální. Vzhledem k této asi šikaně jsem tedy založil téma nové takže pokud si tu někdo bude stěžovat, že jsem založil téma ohledně věci, která se tu již řešila tak si to reklamujte u něj. Vážně netuším o co tu jde. Když tu někdo založí téma ohledně nějaké věci, co se tu třeba i jen v náznaku řešila, tak je "buzerován" ostatními za to, že nepřispívá tam kde to někdo probíral. A že zakládá nová. Když někdo přispěje do téma, které již někdo založil tak je zase buzerován (konkrétně já), že se člověk vyjadřuje k tématu, které je i po delší době stále aktuální. Byl bych moc rád, kdyby moderátoři nebo administrátoři si udělali v tomto už KONEČNĚ pořádek.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!!!


(původní téma kam jsem přispěl: viewtopic.php?f=72&t=200973&p=1614955#p1614955)

Pokročil jste někdo nějak ohledně blokací Facebookem? Mě zablokoval Facebook účet také s tím, že se nedá ani obnovit. Nejprve mne požádal o zaslání telefonního čísla, pak o zaslání osobní fotky, pak o kopii občanského průkazu. Ačkoliv to všechno dostal (ještě mi i 2x zamítl fotku, protože nebyl dostatečně ostrá a v brilatním top rozlišení) a když dostal všechny údaje tak mi ihned na konci průvodce napsal to, že mi byl zablokován bez možnosti obnovy. Podotýkám, že tel.číslo bylo opravdu moje a fotka taky. Nikdo před mnou to číslo nikdy nevlastnil. Apod. Když jsem zjišťoval nějaké informace co dělat, tak jsem zjistil že údajně tohle dělá automat Facebooku a když někdo něco ručně kontroluje tak je to nějaký člověk žijící někde v Indii, který neví o co jde. Na netu jsem našel, že se našel i člověk, který si podal trestní oznámení a nepodařilo se to vyřešit, protože se nepodařilo dohledat kontaktní osobu Facebooku. Já sám jsem psal i na adresu Facebooku psaný dopis. Bez reakce. Facebook účet mi byl zablokován už po několikáté. Dříve zkrze jednání místních politiků, kdy jsem měl na Facebooku zveřejněné údaje, které se báli zveřejnit i novináři ohledně místních politiků a snažil jsem se sejít s někým, koho unesli, apod.. nějaká násilná činnost, aj. Facebook účet mi byl zrušen definitovně bez možnosti obnovy 3x za sebou. I policie se tomu snažila "vyhnout" obloukem, protože ještě i ji úkolovali někteří úředníci aby likvidovala lidi což se děje stále. Přes známé, aj. Takže mohu jen sedět na zadku a občasně se snažím přihlásit, zda už nějaký kok*t v Indii nebo někde se probral. No a je to zablokované stále.

Nemám styk s rodinou (byl to jediný kontakt), nemám styk se světem (byl to zdroj zpráv, aj.), apod. Policii to nezajímá ani další složky. Akorát vnímám, že tu a tam mě má někdo za kreténa, protože co se místně děje a ostatní o tom ví tak já o tom nevím. Nevím kdy jsou kde nějaké akce, apod. (kalendář aktivit přesunuli na Facebook z místního Infocentra a místní Infocentrum slouží spíše pro prodej předmětů a aby řekli kde se co ve městě nachází, apod. Ale ne co se koná ačkoliv pár akcí je na plakátech kolem (je to jen co je v divadle, kinu, apod.). a kalendář kulturních akcí (jako "časopis") je moc drahý. Nyní na Facebooku již nic nezveřejňuji. Účet jsem nechal ležet jen tak asi 15 minut po založení zda mi ho zablokují nebo ne. Navštívil jsem několik skupin na Fb, dal odebírat, apod. Nic jem nenahrával na FB, ani jsem si nikoho nepřidával. Do cca tří minut mi ho Zablokovali.. Zkusil jsem si ho založit znovu a tam mne nechali dokončit ani registrační proces. Policii jsem to psal ty nereagují tak jsem psal ještě na soud pro lidská práva, ty neodpověděli také. Takže te´d akortá tak fňukám po různých fórech, občas napíši na YouTube Kovymu do komentářů když řeší něco ohledně politiky a to je tak jediné co mohu dělat. Věc kdy mi byl Facebook zablokován těmi politiky je cca 7 let zpátky. Po sedmi letech jsem si chtěl založit Fb a byl zablokován znovu jak píši teď. Kdy budu Facebookem odblokován netuším a rád bych to věděl ale nemám kam Facebook kontaktovat a z toho co jsem kde našel na netu s tím má problém i stát.

//
Obrázek
Vkládám obrázek ještě z původního tématu
//MartabReklama
Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 27460
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod Martab » 30 kvě 2019 09:49

Správně jsi podle pravidel založil nové téma: app.php/rules#rule-2c

Prosím příště dle pravidel postupuj od počátku a nevkládej otázky do cizího tématu a nemusíš křivě nařknout ostatní. Pokud je zde někdo, jak píšeš "buzerován" za to že založil téma pro stejný dotaz, dej mi prosím vědět, ať to můžu vyřešit, protože to opravdu není správný postup a každý si má založit vlastní téma. Děkuji za pochopení.
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

truefriend-cz
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod truefriend-cz » 30 kvě 2019 10:19

Téma na které jsem reagoval a co mne zajímalo bylo to, co jsem psal jako první a to byla otázka "Pokročil jste nějak?" Jinak jsem se na nic neptal a doplnil jsem jen svou aktuální zkušeností s tím a potvrdil, že se to stalo i mě. To, že je to v tom tématu bylo účel, jinak bych to nezjistil. Nejde mi o to oslovit někoho nového, protože logicky pokud někdo tohle aktuálně neřeší, tak sem nepřispívá. A kdo tohle aktuálně řeší, ten čeká na to kdo mu co odepíše. Jako racionální mi tedy přijde se obrátit na ty, kteří to téma založili než na lidi, kteří tu řeší jiné věci, nebo to prostě neřeší. Což se projevuje tím, že tohle téma tu není (od nich). Případně to řeší v tématu kde to řeší či řešili ostatní. Čas je RELATIVNÍ POJEM. Jde spíš o to, zda daná problematika je nebo už není.

Neberte to zle ale stejně tak funguje celé toto fórum. Když existují počítače, existuje nějaký soubor problematiky, existuje JEDNO toto fórum, na kterém se řeší co se řeší v dané oblasti. Jaký význam by mělo mít 10 takových fór??? Jiný než konkurenční boj apod. mne nepadá. Já s vámi nesoutěžím a to, že tu přispívám do jednoho fóra tak že by vám nebo správci či tomu kdo dělal ta pravidla by mohlo vadit ledatak proto, protože by pak nemohl jít a prezentovat, jak je jeho forum dobré, protože má "tolik a tolik" otevřených témat. Jiný "důvod" plus ještě že mne tu může i někdo napadnout z řad běžných uživatelů mne nenapadá.

Zároveň je to i proti IT věcem, protože kdejaký profík v dané IT oblasti vám řekne, že aktivně se řeší spíše jak omezit vytváření nových témat, protože s tím souvisí i OPTIMALIZACE. Ať už databáze a její rychlost, apod. Pokud mi nevěříte, nebo to nevnímáte, tak si to ověřte u nějakého IT profíka co dělá profesionálně s fóry. Já nemám co vám na to říct. Pokud je to blbě dle nějakých vašich pravidel, tak ta pravidla změňte, protože nejsou optimalizována. Mě osobně je jedno, zda tu založím 500 nových fór nebo přispěji tématicky do tématu té dané věci. Možná je problém v tom, že ten kdo zrealizoval vaše pravidla si nenastudoval ani význam slova "téma". Jinak nic proti vám. Spíše proti místním "práskačům" zakazovat mi přispívat do daného téma (a hledat to jako příležitost se nad někým povyšovat) a neschopnost vašeho "vedení" trochu nad tím přemýšlet než nějaká pravidla vyprsknou do světa a vy se bezhlavě jimi řídíte. Budu rád, když o tom admina nebo zřizovatele tohoto fóra informujete.

Já nemám co porušovat tím, že tu přispívám a pokud to tak vnímáte, tak budu klidně pravidla porušovat a zcela vědomě. Časem přestanou vaše forum používat i ostatní uživatelé. Mimochodem, napadení tím uživatelem nikdo neřeší. Takže se obracím ohledně zase toho na správní orgán. Já možná porušuji věci ohledně nějakých vašich pravidel on ohledně zákonů v oblasti sociální jak se chovat na veřejných místech. Což tady nikdo neřeší včetně vás. Kdyby ano, tak se vám tak nerozepisuji a "normálně" tu funguji, nebo nerušeně řeším věci ohledně IT. A přispívat do témat starých i 30 let budu pokud jsou aktuální i dnes a mám co k tomu říci či přispět. Ať to je proti vašim pravidlům nebo ne. Klidně mi zrušte účet. Na serveru, kde i pravidla nařizují záměrně "prasit" databázi (vytvářením nových témat stejné problematiky, pro kterou jsou témata vytvořená), aj. být nechci. Mimochodem i to byl "důvod" proč jsem 6 let na vaše fórum nepsal ačkoliv tu jsem registrovaný.

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3150
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod dom324 » 30 kvě 2019 11:01

Nejde ani o to, kdy jsi tam ten příspěvek vložil a kdy vzniklo téma (tvoje poznámka, že čas je relativní, je úplně mimo v tomto případě, protože lze předpokládat, že ani jeden z nás se nepohybuje rychlostí blížící se rychlosti světla, a můžeme tedy veškerou Einsteinovu teorii relativity vypustit).

Jde o to, že zde na fóru může denně vzniknout i několik desítek témat. Představ si, že by nikdo nezakládal nová témata, a všichni "lezli ostatním do zelí". Nikoho nebaví číst 100 stránková témata. Ani 20 stránková. A tak tu radši máme poměrně přísná pravidla, aby v tématech byl větší pořádek.


K tvé otázce:
"Nyní na Facebooku již nic nezveřejňuji. Účet jsem nechal ležet jen tak asi 15 minut po založení zda mi ho zablokují nebo ne. Navštívil jsem několik skupin na Fb, dal odebírat, apod. Nic jem nenahrával na FB, ani jsem si nikoho nepřidával. Do cca tří minut mi ho Zablokovali.."

To byl nově založený účet?

Zkus účet založit v jiné síti. Je možné, že Facebook zachytil v síti, kde se normálně přihlašuješ, nějakou podezřelou aktivitu (Spam bot), a teď "preventivně" blokuje veškerou aktivitu.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8227
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod mmmartin » 30 kvě 2019 13:48

Pánové, pro své filozoficko - lingvistické úvahy ohledně Pravidel volte prosím cestu SZ.
truefriend-cz: Pokud máš nějaký problém s přístupem na Facebook, stačí uvést, v čem tento problém spočívá. Počítačové fórum tady není od toho, aby řešilo tvé problémy s komunikací s kýmkoliv, ani nevyřeší to, že orgány, na které jsi se obrátil, ti nepomohly. Délka tvých příspěvků způsobuje pouze to, že ve spoustě textu se ztratí podstata problému, který chceš vyřešit.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 41857
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod petr22 » 30 kvě 2019 14:02

Proc je blokovan ucet na FB vi jedine a pouze Facebook a nikdo jiny, tady na foru to nevyresime.
Budto Facebook, nebo nikdo, tak to je. Obvykle je to ale kvuli nevhodnemu obsahu.

Znam nekolik lidi, kteri jsou presvedceni, ze po nich nekdo jde (at uz sousedi - napr starosta obce, politici
nebo nekdo neznamy), sepisuji sahodlouhe texty kde obvinuji kdekoho, ze je jejich problemy nezajimaji,
kdyz (to ale clovek cte, nestaci se divit co tam je - napr. trestni oznameni na PCR ma az 200 stran a tech
je nekolik tydne). Vsechno online, ale nikomu neni (zatim) blokovan Facebook ucet.

Facebook jako jediny kontakt se svetem nebo s rodinou ? Tomu nemuzeme uverit, proc to tak je ? Osobni
navsteva, telefon, email, jina sluzba nez Facebook ?

"Mě osobně je jedno, zda tu založím 500 nových fór nebo přispěji tématicky do tématu té dané věci"

V tom pripade se tvuj problem z Facebooku s mazanim uctu a blokovanim pristupu muze opakovat i zde,
pravidla jsou od toho, aby se jimi uzivatel ridil, i kdyz se mu nelibi. Facebook bude mit k ruseni uctu
nejaky duvod a zcela urcite to neni objednavka od nejakych ceskych mafianu (jejich vliv na americkou firmu
je nulovy), vzdy je to poruseni pravidel FB nebo aspon podezreni na poruseni.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 30 kvě 2019 15:47, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
JegenaJk
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1082
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod JegenaJk » 30 kvě 2019 14:16

petr Pozor lebo na teba zavolá policajtov :D
Ak potrebuješ pomoc , tak kľudne napíš do PM :) Rád pomôžem :thumbup:

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 41857
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod petr22 » 30 kvě 2019 14:22

Ver tomu, ze kdyz po tobe nekdo pujde, tak se to zcela urcite nebude projevovat tak,
ze bude blokovan ucet na Facebooku (jeste k tomu po 7 letech a hned po zalozeni). Pricina
blokace uctu na FB muze byt zcela nesmyslna, ale racionalne vysvetlitelna, takhle rychle
dokaze FB ucty blokovat pouze automat (robot) na zaklade predem definovane podminky.

Facebooku staci k blokaci uctu hodne malo - kdyz ma clovek vic nez 1 ucet, podezrele vypadajici
jmeno (zkus si zalozit ucet na FB kdyz se jmenujes Adolf Schitler), podezrela formulace v komunikaci,
podezrely obsah nejake fotky nahrane pred nekolika lety staci i jiz zminovana IP adresa shodna
s nejakym spambotem, co ty ucty zaklada automaticky po desitkach. Bum, ucet trvale zrusen automatem,
nikoho to ale nezajima, nikdo to nechce resit, smirte se s tim. Jestli nekdo po nekom jde, tak sam Facebook.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... ava-549234

Stejne se chova jakakoliv podobna sluzba, ty nahrajes fotku jak se koupes s detma v bazenu,
pic, nekdo te uda za sireni detske pornografie, ucet smazan a dalsi uz nezalozis. Maze se vse,
co by mozna mohlo nekoho alespon trochu urazet nebo pohorsovat.

Bohuzel je normalni i to, ze Ind ze zakaznicke podpory nema nejmensi tuseni co se po nem chce,
anglicky kolikrat take prilis neumi. A jina podpora nez v indickem call centru neni.

Povoleni Cookies od uzivatele chce na internetu prakticky kazda stranka (protoze GDPR), chit
souhlas s Cookies je bezne chovani stranek.

Jestli se skutecne jedna o blokoaci kvuli obsahu se da overit - staci si zalozit zdarma internetove stranky,
zverejnit obsah na nich a uvidi se, jestli se s nimi bude neco dit. Nekteri z tech lidi co znam (viz vyse) maji
weby, kde obvinuji i z trestne cinnosti konkretni osoby a ty stranky jsou roky online.

Opakuji - PROC vi pouze Facebook a nikdo z nas to nemuze zjistit.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 30 kvě 2019 15:51, celkem upraveno 1 x.

truefriend-cz
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod truefriend-cz » 30 kvě 2019 15:47

dom324 píše:Nejde ani o to, kdy jsi tam ten příspěvek vložil a kdy vzniklo téma (tvoje poznámka, že čas je relativní, je úplně mimo v tomto případě, protože lze předpokládat, že ani jeden z nás se nepohybuje rychlostí blížící se rychlosti světla, a můžeme tedy veškerou Einsteinovu teorii relativity vypustit).

Jde o to, že zde na fóru může denně vzniknout i několik desítek témat. Představ si, že by nikdo nezakládal nová témata, a všichni "lezli ostatním do zelí". Nikoho nebaví číst 100 stránková témata. Ani 20 stránková. A tak tu radši máme poměrně přísná pravidla, aby v tématech byl větší pořádek.


K tvé otázce:
"Nyní na Facebooku již nic nezveřejňuji. Účet jsem nechal ležet jen tak asi 15 minut po založení zda mi ho zablokují nebo ne. Navštívil jsem několik skupin na Fb, dal odebírat, apod. Nic jem nenahrával na FB, ani jsem si nikoho nepřidával. Do cca tří minut mi ho Zablokovali.."

To byl nově založený účet?

Zkus účet založit v jiné síti. Je možné, že Facebook zachytil v síti, kde se normálně přihlašuješ, nějakou podezřelou aktivitu (Spam bot), a teď "preventivně" blokuje veškerou aktivitu.


Čas je relativní je v reakci na ten čas a ne na toho kdo to vymyslel. Což jsem popisoval i dále a vy jste to vynechal... což je to, že jde o to zda stav problematiky stále trvá či nikoli. Stejně tak o tom rozhoduje zda se věc řeší či ne. Tak laskavě když reagujete nevynechávejte a nepřekrucujte!!!

Pravidla určují chování uživatelů na fóru. Chování technologií určují správci sítě a jiná pravidla, respektive fyzikální zákonitosti která zde jako uživatel nenajdete. Sám jsem správce ohledně IT a několik fór phpBB, aj. i placená jsem instaloval a spravoval. Do doby, kdy jde všechno podle "pravidel serveru" jsou všichni rádi jak to funguje až se to stane "standardem". Když pak ale celé fórum padne kvůli jiným "pravidlům" tedy zákonitostem než jsou pravidla serveru, tak pak i sám admin fňuká u správce, nebo dělá různé nátlaky, aby to bylo okamžitě funkční páč v tom má peníze, reklamu, nebo i jen motiv pomáhat lidem formou poskytnutí prostoru k výměně informací, apod. V čemž je i o něco lépe vnímá co k tomu vlastně potřebuje jaká mají být ta "pravidla pro uživatele". Do té doby je jakési "zatemnění mozku" v tom jak vše funguje není zcela na místě. Pravidla fóra by měla zvažovat právě ty zákonitosti a nebýt jen v souladu s jeho uživateli jako podřízenými, protože i sám správce nebo majitel toho fóra může potřebovat pomoct s tím jak nebo na čem je provozováno. Pokud má mít pokud možno co nejdelší dobu fungování. Tedy (dle relativity) zda vydrží déle než samotná jeho aktuálnost ne protože by ta problematika nebyla, ale zda vůbec v té době půjde, protože bude ok třeba databáze, server, apod. Já sám pokud tady nebudou jen cvoci bojující o moc potřebuji občas s něčím poradit nebo pomoct nebo pomoct tu někomu. Bohužel cvoci bojující o moc jsou natolik sebestřední a blokující ostatní lidi, že často pomoct někomu nebo řešit s čím bych chtěl pomoct ani nemůžu. Pokud to nejen tu považuje někdo za útok tak si o tom něco nastudujte. Nemůžu jinak reagovat. V současné době a také zdarma se snažím pomoct i samotnému vlastníkovi fóra. Tomu pánovi, co to tady celé vyvolal to vadí už jen v době, kdy jsem se snažil sám něco řešit a zeptat se zda nějak pokročili lidi co řešili problematiku na kterou jsem reagoval, že tu někdo porušuje šíleně pravidla. Jen vím, že do teď ho v tom nikdo jakkoliv neomezil a stále jen někdo píše mě a staví mne do pozice, abych cosi "vysvětloval" jako bych nedej bože něco provedl už jen protože jsem se ozval na něco co někdo napsal před rokem. Proč mi někdo nevyčítá, že jsem tu registrován 6 let? nebo proč jsem tedy si dovolil jít na fórum, které existuje asi minimálně 10 let?

Z toho sociálního pohledu s tím, že jsem šel do větve (tématu) kde se něco řešilo a reagoval a jak to bylo dál mi to příjde tady jak s prominutím na nějakém úřadě, který má na dveřích napsáno stavební úřad, který tam stojí rok (téma ohledně toho Facebooku a že někdo někomu zablokoval účet) a jdu tam s tím, že chci povolení na stavbu plánovaného domu (že řeším stejnou věc jako je to téma) a jiný občan (samozvaný boss jako uživatel) na mne volá policajty za to, že jsem předtím nešel na vrátnici, která mne tam pošle ale šel jsem rovnou za nimi, protože jsem věděl kde tam sídlí a jinde se to neřeší. A ještě sám zástupce státu (moderátor fóra) mne řekne, že si mám zařídit postavení nového stavebního úřadu (založit si nové téma), protože pravidla státu (pravidla fóra) určují, že tamten úřad je starý a tak to musí být když chci vyřídit stavební povolení.

K vaší odpovědi:
Z toho co jsem v rámci znalostí v IT a aplikací FB časem zjistil, tak Facebook úpoužívá k identifikaci uživatele všechny aktuálně známé způsoby ověření. IP adresa (včetně vnitřní IP adresy), Prohlížeč, ze kterého se člověk připojuje, včetně jeho verze. Pokud je to přes aplikaci FB tak ověřuje i zařízení včetně jeho typu kde se člověk přihlašuje, plus cookies, zda třeba už tam byl účet předtím, nebo má ten člověk dva, apod. účty. Rozlišení obrazovky, displeje a procento nabité baterie plus je možné, že ještě některé další údaje. A ještě když si zadáte pravé jméno tak kolikrát někdo s i podobným jménem byl zablokován v minulosti. Stejnou biometrikou z fotografie toho člověka, apod. Facebook rozlišuje i podle textu příspěvků... kolikrát se užívá jaké slovo, jakým stylem a jaké slova člověk volí, apod.
To proč byl člověk zablokován v minulosti se neřeší ale jen, že byl. Z toho k čemu jsem došel, tak je člověk veden k tomu, aby jednal protiprávně možná i protizákonně... aby se připojil přes nějaký Anonymní VPN server, aby použil jiné než své jméno a používal jinou než svou fotku kde může člověk spoléhat na to, že není ještě v databázi Facebooku. Takže vlastně by člověk musel být někdo, kdo není což je proti významu založení si účtu na Facebooku, pokud člověk tedy nechce jednat jako nějaký tajný mafián, tedy asi i protizákonně. Protože všechny zákonné možnosti (včetně možností i při oslovení policíí) jsou blokovány. Policii nezajímá, když vás někdo blokuje i neoprávněně. Ale pokud se za někoho někde vydáváte, tak to je zajímá hned. Ale často tak, že vás omezí a máte pokuty, postihy, nebo vás rovnou zavřou přes samosoudce do vězení i když o tom věděli nebo ví. Stejně tak další věci nebo záležitosti. Papír na to, že jste to nahlašoval ale nikoho to nezajímá nedostanete. A odeslané zprávy v tu dobu asi nehrají jakoukoliv roli. Sám policista nebo kriminalista, který vás pak na služebně vyslýchá po dotazu kdo ty otázky vymýšlí nebo zadává tak odpoví, že on sám jak uzná za vhodné, apod. Většinou postavené tak, aby vás nezvýhodňovali ale poškozovali. Netuším zda to slouží jako záměrně uvádět do toho, že člověk/občan pak slouží jako rukojmí pro to, aby se s tím konečně něco udělalo, že takové bezpráví by přeci nikdo nedovolil no tak v praxi je to neefektivní, protože i když takto i zemře třeba 50 lidí tak se naprosto nic neděje a limit to není. I když kolem na ulici stojí třeba 300 lidí přímo na terminálu MHD nejen v těchto věcech. Člověk je nejen tedy v těchto věcech nucen se chovat spíše jako mafián, když se chová reálně slušně a samotná slušnost se bere ne jako něco co se má chránit, ale jako prostor k tomu, aby se těmi "neslušnými" házela na někoho jejich zodpovědnost a je pak nikdo neřešil. Bohužel nikdy to není jinak. Liší se to pouze v úrovni jaké se to děje. Což v nějaké úrovni bylo i v rekaci toho člověka co mi zareagoval na věc danou v tématu. Aniž bych něco porušoval nebo poškozoval... spíš naopak. Viz.: uvedeno dle optimalizace serveru, databáze, aj.

Pro představu... všechny texty, ačkoliv dlouhé které jsem zde napsal když by byli v jednom příspěvku (jednom tématu) zabírají v datábázi phpBB (MySQLi) odhadem méně, než založení celého nového tématu o délce jednoho souvětí s užitím tří odstavců, změny velikosti a barvy písma a tří obrázků jako přílohy o velikosti ti 5kB. Pokud si to ověří i správce tohoto fóra nebo kdokoliv z vás na lokálním serveru můžete napsat konkrétní čísla. Velikost se dá ověřit pak v phpmyadmin po vybrání databáze a phpmyadmin vypíše i velikost databáze. Pak porovnáte rozdíly a máte výsledek. Jinak tu databázi doporučuji porovnávat po importu a exportu z výchozího stavu a ne jen vymazáním tabulek, protože tam zůstane po jen vymazání databáze nebo jen jejího záznamu nějaké zbytkové místo navíc. A nezmizí ani když se databáze "flushne" nebo příkazem pro "Compact" apod.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 41857
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod petr22 » 30 kvě 2019 15:53

Opakuji - zaloz si zdarma internetove stranky a zverejni na nich presne to, co bylo na FB.

Na smazani stranek by melo byt nutne soudni rozhodnuti, nestaci aby kamarad zavolal kamaradovi.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 18470
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod ITCrowd » 30 kvě 2019 16:17

tf-cz: Pravidla jsou pravidla.
Když tě nepustí na hokej s flaškou, můžeš se klidně obrátit na evropský soud a bude ti to prd platné. Pokud se ti to nelíbí, vždycky máš možnost tam nechodit. A to ber i jako návod, co se týče tohoto fóra.
A JegenaJK tě slušně požádal, aby sis založil nové téma. To lze jen stěží považovat za šikanu :-)
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

truefriend-cz
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 13
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Facebook - Váš účet byl zablokován (založeno jako nové téma na základě stížnosti a osočování mne jinde uživatelem)

Příspěvekod truefriend-cz » 30 kvě 2019 17:45

petr22 píše:Opakuji - zaloz si zdarma internetove stranky a zverejni na nich presne to, co bylo na FB.

Na smazani stranek by melo byt nutne soudni rozhodnuti, nestaci aby kamarad zavolal kamaradovi.


Myslím, že nemusí. Doména může být zablokována samovolně bez soudního povolení jen z rozhodnutí nějakého úředníka či policie. Zrušena asi ne ale blokována ano. Netuším už kde jsem to slyšel. Ale vím, že ten zdroj byl kvalitní ne jen jedna paní povídala. Jinak když si to dám na svou stránku někam tak to nic moc neřeší, protože nevlastním stránky s nějakým vyšším přístupem a když mi jsou blokovány místa, kde se vyskytují další lidé tak nemám ani jak oslovit někoho aby se na stránky podíval. Další věcí co zase vím je, že lidé většinou věří těm, kdo šíří hoax než lidem, kteří šíří to co se reálně děje. To co se reálně děje není tak zajímavé nebo "nabušené" jako to co se několikrát otočí, vynechá pozitivní zveličí negativní, apod. Něco podobného jako začal tu ten uživatel. Už s tím mám nějakou zkušenost. Lze to tak dělat na více úrovních. V případě partnerského vztahu není problém i z běžného scházení dělat pro okolí nebezpečné pronásledování, když je matkou pracovnice ze sociálky, aby naplňovala to k čemu je vede úřad a lidi kolem ní, aby byla někým. V návaznosti na ten systém jak funguje. To, že má někdo vztah se těmi lidmi u u vlastních dětí nebo z náhradní rodinné péče zneužívá jako co "zaprodat" a ne jako poskytnutí nějakého prostoru pro fungování. I v těch dětech nejen rodinách sociálních expertů jsou určité "sociální pojistky", z výchovy, aby se to pak podělalo ve chvíli kdy to reálně má význam a hlavu a patu a není to jen o stání u ledničky a komentování jak jsou párky moc studené či teplé, či zda jsou dostatečně načechrané záclony, apod... Věci pak jsou jen sociální divadlo, které si "občané platí". A hlupáci na to ještě kývou, protože žijí v tom, že jakékoliv "dát někomu na hubu" je to jediné co tvoří jejich život, protože sami nejsou schopni kvůli čemu takto žijí s těmi kdo to reálně vytváří řešit. A trh to není schopen ani regulovat.
V první řadě dochází o odříznutí od přátel, od majetku, od školy, od práce, od partnera/partnerky, od rodiny a tyhle další co člověk má, jako účty na netu, další lidi z netu, apod. tak jsou jen takové "na zavření huby". To co se děje nikdo neřeší a když, tak je to větššinoui, že ty lidi toho člověka staví do pozice, aby je o něčem přesvědčoval ne proto, že by to bylo třeba ale protože jsou sodst líný, aby zvedli zadek a taky šli něco dělat ale že koukají sbírat informace a zvednout zadek jen aby šli někomu něco zničit, nebo aby to co nasbírali jinde prodali. Pokud to tomu člověku vadí, nemají problém oslovovat ani policii a ta pokud je to člověk s pravomocí začne na ukázání ty lidi i demolovat. Nebo pokud dělá 90% dobra a 10% nedobra, tak osloví své privátní právníky, přes ty to různě přemotají... kde se snaží dělat a provokovat a celé tohle otáčet.. kd epak osloví právník státního zástupce, ten dá pokyn policii a té je jedno a klidně jde a zabije, nebo jinak jedná. Když je to na jiné úrovni tak jinak, přes známosti, apod. Jinak to ani nefunguje. Tak to lze i s prací... i z kažodenního chození do práce není problém třetími stranami dělat že je člověk nemocný workoholik aniž by byl v práci přes časy, nebo "podčasy"... větší vliv má to, že má někdo další práci a to, že jsou věci v pořádku se záměrně ignoruje. Nebo z toho snaží dělat špatné. Ve finále i když dojde k napadení přímo na terminálu MHD a kolem je několik stovek lidí, tak nikdo ani policii nezavolá, nebo nezasáhne, apod. Další věci fungují obdobně. Není problém to, že člověk něco dělá blbě, dobře, apod. ale mnohem více to, že o tom člověku někdo ví. Lidi v tomto fungují jako pošahaný automat. Už jen když vstopuíte třeba někam na úřad a nic o vás neví. Už jen to, že "protože vás neznáme" slouží jako argument k tomu, že někdo někoho nějak omezí, nebo napadne. Aniž by reálně ten člověk něco provedl. Není zajištěn a ani ponechán prostor pro to, aby člověk fungovat mohl. Nemá to ochranu, nebo podporu, apod. Něčí prostor fungování, včetně i jen kontaktu s rodinou, apod. se odkolím bere jen jako nástroj pro to, aby se vědělo na co útočit. Respekt? Před ničím a nikým. Ani nemají pud sebezáchovy.

Dodatečně přidáno po 3 minutách 2 vteřinách:
ITCrowd píše:tf-cz: Pravidla jsou pravidla.
Když tě nepustí na hokej s flaškou, můžeš se klidně obrátit na evropský soud a bude ti to prd platné. Pokud se ti to nelíbí, vždycky máš možnost tam nechodit. A to ber i jako návod, co se týče tohoto fóra.
A JegenaJK tě slušně požádal, aby sis založil nové téma. To lze jen stěží považovat za šikanu :-)


No, když byste opět nevybíral a nepředurčoval dalším lidem jako dělali tři lidé před vámi (včetně toho který tohle celé vyprovokoval) z textu jen část, ale reagoval na ten zbytek kde VYSĚTLUJI A UVÁDÍM i proč tak by to možná nebyl takový paskvil, jaký z toho veřejně děláte.

Stejně tak kdyby nebylo u policie hejno kok*tů, které sedí někde na zadku a místo toho aby to co tu veřejně děláte považovalo při nejmenším za trestný čin. A moderátor, který mi smazal příspěvky v původním tématu kde hned po tom co tohle začalo kde jsem hned v tom počátku žádal o to, aby někdo vytočil linku 158 a nahlásil situaci policii. Mohlo se to vyřešit, nikdo by to mezitím nepřekrucoval, apod. policie by vyšetřila toho pána co to tu celé vyprovokoval a měli by to celkem jednoduché. Teď se do toho vměšují další tři lidé (kteří různě překrucují co se dělo, či děje) a nevím proč za toho původního přebíráte dobrovolně zodpovědnost. Problémy budete mít vy a ne ten co to vyvolal. V praxi se s tím setkávám nejen tady. Ten kdo někoho vyprovokoval, aby někoho zabil nikdy ani po sedmi letech neměl z toho jakýkoliv postih a měl ho ten kdo nevěděl ani o co pořádně jde, jen že se nechal zblbnout těmi předchozími a reagovali na jakýsi obecný dojem, nebo na jakási "pravidla", které určil někdo třetí a ten třetí z toho měl reálně zisk. Jinak nic proti pravidlům nemám, pokud mají hlavu a patu. V tomto případě však říkám, že hlavu a patu nemají a už jsem uvedl i proč. Ve smazaných částech jsem se ptal moderátora, proč si myslí, že toto pravidlo je dobré nebo proč vlastně existuje. Neodpověděl mi. Takže jsem prezentoval proč si myslím, že je nedobré já. Nesouhlasit s tím můžete ale řešte to pak s tím kdo tak určil, protože já jsem nedefinoval jak ta pravidla tak stejně tak jsem nedefinoval to, kvůli čemu jsou "špatná". Proč útočíte, nebo stavíte do jakési pozice nátlaku, či že mám cosi vám vysvětlovat já??? Já jsem snad určil, že když se založí nové téma je to ohledně IT horší, než když se reaguje ve stejném, když je to dané věci? Jakým právem "útočíte" nebo tento váš směr směřujete na mne??? A policie dělá co? proč to stále neřeší?

Pro srovnání, když toto bylo na jiném fóru došlo k několika vraždám. Následovalo to co jsem popisoval před chvílí. Problémy měli ti, kteří se nechali vyprovokovat. Ti, kteří toto vyprovokovali tak jsou stále na internetu a v činnosti dále pokračují jen s jinými lidmi.
Jen během tohoto textu co jsem psal došlo v mém okolí k napadení zkrze tento přístup lidí. Byl jsem na místě křičel 15 minut policie pomoc. Nikdo nezavolal, nikdo nereaguje. Kolem lidí celkem dost. Útočník dosáhl svého a zdrhnul. V jiných případech běží rovnou za policí a volá pomoc pomoc, někdo mne pronásleduje. Policie ještě útočníkovi poděkuje a zajistí toho koho poškodil. I když se to pak vysvětlí, je poškozený ten kdo nic neprovedl a ten kdo provedl si ještě přizývá kamarády. Klidně lze tak legálně i vraždit neomezeně po neomezeně dlouhou dobu. Stejně jako v jiné úrovni zde můžete takto něco rozvracet, napadat, povyšovat se, aj. Jak vidíte, ani moderátor kterékoliv jiné osobě co to dělala nenapsal (konkrétně dvoum lidem). Tomu prvnímu pánovi (co mi reagoval v jiné větvi, že píši v tématu založeném před rokem) a uživateli ITCrowd. Mě píší a staví mne do pozice, abych něco stále vysvětloval. Jediný petr22 se snaží držet tématu. Ze tří lidí jeden. Moderátoři děláte něco jiného než mažete příspěvky a zakládáte i útoky či jednání užvatelů alias hájíte i takovéto chování na vybraných (nekterých) nesmyslných pravidlech?? Nebo co se tu vlastně koná. Já jsem sem přišel s dotazem a nějakou zkušeností v IT věcech. Místo lidí, na které byl dotaz směřován se do tří minut ozval někdo kdo v tom tématu ničím nepřispíval a začal mne osočovat co si dovoluji vlastně psát do tématu rok starém, přitom stále aktuálním a mnohem více než před rokem, protože z toho co vím tak Facebook přímo na tohle udělal i akci, kde se rozhodl zaměřit na mazání účtů uživatelů. Byl by mi někdo tak laskav a sdělil mi o co tady jde??????????????????????????? Já to netuším, jen vidím co nejen ten člověk dělá s dlašími některými samozvanými bossy tohoto fóra z řad uživatelů. Pokud si tu neumíte sjednat pořádek tak mi zrušte účet. Policie je neschopná s tím něco dělat na veřejných prostředcích zablokovat veřejné napadání někoho. Vy taky. K čemu tady tedy mám být když se tu nedá v klidu ať s pravidly či bez nich racionálně řešit nějaká záležitost kvůli které jsem sem přišel??

OPAKOVANĚ ŽÁDÁM OSTATNÍ ČLENY FÓRA, ABY VYTOČILI LINKU 158 A NAHLÁSILI VZNIKLOU SITUACI.
Stejně tak žádám, aby mne jakýkoliv z těch dvou pánů nekontaktoval. A aby si zde moderátoři či admini udělali pořádek. Pokud to odmítáte, tak mi zrušte účet, protože takovéto veřejné vystupování ostatních odmítám a podporovat nebudu. Buď se tu budu V KLIDU věnovat lidem co potřebují pomoct či poradit nebo lidem kde já potřebuji poradit či pomoct. Není-li zde to schopen respektovat ani administrátor či některý moderátor tak si i vaše pravidla strčte za klobouk. Jsou k ničemu zase v jiných věcech než jsou věci ohledně toho do jaké větve kdo píše.
Naposledy upravil(a) truefriend-cz dne 30 kvě 2019 18:31, celkem upraveno 1 x.


 • Mohlo by vás zajímat
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek
 • Excel - doplnění hodnot na základě podmínek
  od Joselinne » 29 říj 2019 17:52 » v Kancelářské balíky
  4
  953
  od Joselinne
  04 lis 2019 20:17
 • Vyhledání nejvyšší hodnoty na základě podmínek
  od Joselinne » 21 lis 2019 10:13 » v Kancelářské balíky
  1
  625
  od elninoslov
  21 lis 2019 16:12
 • Podbarvení buněk na základě hodnoty v buňce
  od luko02420 » 03 dub 2020 03:42 » v Kancelářské balíky
  2
  94
  od luko02420
  03 dub 2020 07:45
 • Excel - doplnění hodnot na základě kritérií
  od Otis » 22 kvě 2019 17:20 » v Kancelářské balíky
  8
  1210
  od karlos64
  27 kvě 2019 21:09
 • Heslo W10 stara znama tema
  od SophiaL » 06 čer 2019 11:02 » v Windows 10, 8, 7, Vista, XP…
  2
  749
  od TRNX
  06 čer 2019 11:42

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: CommonCrawl [Bot] a 1 host