Síť, Net a satelit v XP Vyřešeno

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

Jakub H
Pohlaví: Nespecifikováno

Síť, Net a satelit v XP

Příspěvekod Jakub H » 21 úno 2005 11:30

Mám 4 PC s Win XP,síť rozchodit umím ale nejde mi internet na ostatních PC jen na servru.Polovit sdílení NETu nejde hlásí to nějaké chyby.Jde to jen přez Win Proxi ale to nechci.Co udělat aby to šlo bez Win Proxi,
Mám bezdrátový net,100MB síť.Jde také koukat na satelit po síti když mám zařízení v jeném PC??? :twisted:

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 21 úno 2005 13:37

Ahoj, když bych to vzal postupně:

- co přesně za chybu to hlásí?? na jakém PC se chyba zobrazuje?? Nemáš nainstalovaný nějaký firewall?

- na satelit koukat přes síť...hmm, určité řešení by bylo aktivovat vzdálenou plochu, tím by jsi se připojil rovnou k WinXP počítači, kde je zařízení pro příjem signálu, viděl by jsi jeho "Plochu" a v podstatě by bylo vše funkční... Jen by ho asi nemohl využívat nikdo jiný :?
Rimms

okob
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: únor 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod okob » 21 úno 2005 20:11

No mám nainstalované NOD32,Error Guard,Servis pak 2, jedna chyba je že to udělá čtverečky a druhá : Při povolování služby sdílení k internetu došlo k chybě..... nelze povolit.Pomocí IP adresyadresy IP která je vyžadována pro automatické adresování,je již nakonfigurováno připojení LAN- to napíše když to povoluju na D-Link kartě, a ty čtverečky když povoluji net na síť kartě?Obě síť. jednotky jsou pod zámkem .

A využít IP adresy k satelitu??? Chtěl bych na setelit koukat přes síť ale aby se dalo na tom PC pracovat.Asi to je blbost a možná jen zbytečnost,ńejdemi ani oobraz ale o rádio sanšan Live.


Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti