Neprůstřelné zabezpečení google Vyřešeno

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Neprůstřelné zabezpečení google

Příspěvekod Pandora Rosalez » 07 čer 2021 10:57

Ahoj, mám už pár let účet na google, který jsem dlouho nepoužívala. Aktuálně tam ale něco potřebuju, ale nemůžu se tam přihlásit... už to zkouším skoro dva měsíce a v podstatě se to nikam nepohnulo. :| Musela jsem si k tomu koupit i doménu (kterou jsem kdysi měla a měla jsem tam právě ten mail který jsem používala na google) znám mail, heslo, chodí mi i kódy ověřovací na mail, ale stejně se tam nemůžu dostat... chce to pak vždy zadat i tel a kód a sms, ale stejně mě to dál nepustí... Píše mi to toto:

K vašemu účtu google se zřejmě pokouší přihlásit někdo jiný. Z bezpečnostních důvodů se nyní přihlásit nelze. Zkuste to později nebo se přihlaste pomocí jiného zařízení.


Zkoušela jsem to z pc i z mobilu, ale mám dávno jiné zařízení, než když jsem mail používala a neměla jsem tam ani nastavený tel. a ani dvoufázové ověření. Potřebuji tam akorát účet na youtube, který jsem měla propojený i s jiným mailem (proto jsem na tento účet nepotřebovala chodit) jenže google mi ho smazal a na tento účet mě nechce pustit... :eh: Nechávala jsem to vždy nějakou dobu být, třeba i přes týden, ale stejně to nepomohlo... nevíte, jak bych se tam mohla dostat? Po pár pokusech mi to zase napíše, že jsem se zkusila přihlásit mockrát a blokne se to úplně...

Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
CyberCodeDroid
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 253
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neprůstřelné zabezpečení google

Příspěvekod CyberCodeDroid » 08 čer 2021 05:54


petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neprůstřelné zabezpečení google

Příspěvekod petr22 » 08 čer 2021 07:02

Overovaci SMS prijde?

Mit nastavene na Google uctu aktivni telefonni cislo je nutnost.

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Neprůstřelné zabezpečení google

Příspěvekod Pandora Rosalez » 08 čer 2021 07:37

Ano, přijde kód na mail i kód přes sms ale stejně mi to pokaždé napíše, že nedokážou ověřit, jestli mi ten účet patří.

Samozřejmě že na svém klasickém používaném gmailu mám dvoufázové ověření, mám tam nastavený tel. i druhý mail. Vím co je potřeba... Ale účet kam se teď potřebuju dostat jsem založila tak před deseti lety a tehdy mi to bylo tak nějak jedno, jen jsem tam potřebovala založit youtube a tam jsem se pak dostala i přes jiný účet, dokud mi ho google nebloknul a neomezil službu youtube, tím pádem jsem se už do nastavení nedostala... chtěla jsem si tam jen změnit vlastnická práva na ten kanál, ale jelikož mě tam google nepustí, jde to dost ztěžka. Jasně, že jsem ten účet neměla dostatečně zabezpečený je moje blbost, ale nenapadlo by mě, že mě tam google nepustí ani když mu to x krát ověřím kódem přes mail, který k účtu patří (není to gmail).

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Neprůstřelné zabezpečení google  Vyřešeno

Příspěvekod Pandora Rosalez » 17 čer 2021 20:48

Vyřešeno. Kdyby náhodou napíšu sem i jak se mi povedlo na účet dostat.

Po týdnu "bez aktivity" jsem se nezkoušela už znovu přihlásit, ale rovnou jsem dala obnovit heslo a zadala jsem mému heslu dost podobné. Chtělo to opět kód jak z mailu, tak i s sms a poté jsem si mohla vytvořit nové heslo a po zadání jsem zůstala konečně přihlášená. Toto jsem zkoušela samozřejmě i předtím, ale po pokusu přihlášení... takže bylo klíčové, vůbec se nezkoušet přihlásit, ale rovnou jít přes obnovu. Poté už šel zadat jak náhradní mail i tel, tak i dvoufázové ověření.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1026
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Nastavení zabezpečení internetu zabránilo v otevření jednoho nebo více souborů Příloha(y)
    od magnator » 06 čer 2023 10:23 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1784
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    06 čer 2023 21:22
  • Google vyhledávání-reCaptcha Příloha(y)
    od ski1961 » 23 kvě 2023 16:58 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    1912
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 14:59
  • proč se mi zavírá google chrome
    od Mladkov204 » 21 srp 2023 11:40 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    1994
    od mkol Zobrazit poslední příspěvek
    21 srp 2023 12:41
  • Napíšu vám recenzi na google zdarma
    od 11188 » 16 kvě 2023 09:19 » v Poptávka po práci
    1
    1452
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 11:25

Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti