program pro ulehčení promítání

...

Moderátor: Mods_senior

Posukac
Level 1
Level 1
Příspěvky: 83
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

program pro ulehčení promítání

Příspěvekod Posukac » 04 čer 2015 23:45

Zdravím, mám dotaz. Znáte nebo existuje vůbec takový program, který by při připojení projektoru umožnil nastavení pracovní plochy, tjn. jakoby se přenáší na projektor jen to, co je na té dané pracovní ploše. Jako by měl pak člověk v tom větší pořádek a mohl dělat něco jiného na pc a mezitím se třeba furt promítá nějaký obrázek nebo video.. Cokoliv.. Snad jste mi rozuměli a díky za popř. rady.

Reklama
ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: program pro ulehčení promítání

Příspěvekod ponik » 05 čer 2015 00:09

Na to není potřeba žádný program, stačí projektor nastavit jako druhý monitor a přenést na něj přehrávač.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9641
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: program pro ulehčení promítání

Příspěvekod mmmartin » 05 čer 2015 09:16

Trochu upřesním: klávesovou zkratkou WIN + P (platí počínajíc Windows 7, možná to umí už i Vista) zobrazíš volbu Promítat a tam vybereš možnost Rozšířit. Na připojeném projektoru (= na plátně) se ti objeví tvoje plocha bez ikon. Spustíš film v normálním okně, myší toto okno přetáhneš z monitoru na projektor a teprve pak zvolíš Fullscreen. Na displeji notebooku - případně na monitoru PC - ti zůstane plocha s ikonami, na které můžeš otvírat další programy.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: program pro ulehčení promítání

Příspěvekod Pic » 05 čer 2015 14:25

Téma přesunuto, nemá nic společného s programy ke stažení. Žádný odkaz jsi nevložil.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti