
CPU+Cooler, MB, RAM, GPU, mechanika, PSU, case, Led fany (bez HDD, klávesnice, myši, monitoru, sluchátek, windowsu, podložky a ani nevím co už)
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1D4N011FQK0119GS01192P0115RK010ZQX0113K901
CASE: http://www.alza.cz/nzxt-source-210-black-elite-d255459.htm#popis chtěl bych mít zaveden nějaký cable management a taky musím dodržet max šířku 200mm.
Kdybych ubral na grafice, mohl by být intel, ale já jsem to udělal opačně, protože chci mít výkonnější grafiku. jde mi o to, jestli bude vše "zapadat" tak jak má, jestli nebude zavázet chladič slotům u paměti ram apd. Zároveň bych chtěl mít pc s modrým nádechem, takže http://www.tiphardware.cz/cooler-master-long-life-led-fan-120mm.html bych chtěl taky (díval jsem se na videa na YT a vypadá to dobře)