Dobrý den, mám problém s košem. na jednom počítači je více uživatelů a dneska jsem zjistil, že když něco smažu u sebe na ploše, tak se to objeví i v jejich koši (stejně tak, když vysypu koš, tak vysypu i jejich). Co mám dělat?
Děkuji za pomoc
P.S. Přihlášený nebo odhlášený uživatel na to nemá vliv.
VELKÉ potíže s košem
aregar píše:windiws xp professional
Tak ten neznám

Naposledy upravil(a) X dne 29 zář 2007 18:31, celkem upraveno 1 x.
- zlobyl
- Tvůrce článků
-
Level 4.5
- Příspěvky: 1760
- Registrován: duben 06
- Bydliště: Slaný
- Pohlaví:
- Stav:
Offline
- Kontakt:
Pokud je systém jinak stabilní, běží dobře a nechce se ti do přeinstalace, tak zkus své soubory šifrovat-tak by se k nim neměl nikdo dostat.
A ještě jedna věc-Jaké mají oprávnění ostatní uživatelské účty-nejsou náhodou agenti obnovení?
A ještě jedna věc-Jaké mají oprávnění ostatní uživatelské účty-nejsou náhodou agenti obnovení?
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.
- Marfy
- Moderátor
-
Elite Level 10.5
- Příspěvky: 11988
- Registrován: září 06
- Bydliště: Zlínský kraj
- Pohlaví:
- Stav:
Offline
- Kontakt:
Můžeš použít kombinaci Shift a Delete,což odstraní položku přímo,bez umístění do koše.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x
Zpět na “Windows 11, 10, 8...”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů