heslo

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

hankabzuk
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

heslo

Příspěvekod hankabzuk » 27 úno 2016 15:35

Dobrý den,mám notebook lenovo Windows 8, včera při zadání hesla mi to napsalo you cant signál in to your PC right now,to to account.líce.čím to fix the problém....tam se mi to bohužel nepodařilo vyřešit,pokaždé mi poslali email,ze jsem vyplnila nedostatek informaci k emailu.To heslo je 100% dobře,vše jsem stokrát zkontrolovala.Poradte prosím jake jsou ještě možnosti,mám v notasu důležité věci a nechci o ne přijít,díky.

Reklama
cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: heslo

Příspěvekod cejny » 27 úno 2016 19:19

No je videt ze to anglicky fakt davas, takze ... I don't understood your problem, but its really not usual to get emails in this case, if you really try to sign into your windows account. Its possible to backup your data on a different windows pc or make a linux live usb disk and copy your data on a different hard drive. If you don't care about your data you can reinstall windows right now from the hidden partition on the hard drive or try to a backup of your installed drive, but it would better to backup the data first.
This is usual if you have an account on some web page and there is an option to get an email to change the old password, if you don't remember it, but with a false email you wold not get a email, only a message on the web page about a false mail address.
The last option it some kind of virus, ... .
It not possible to give you a real answer, because of the strange nature of your question.

Takze asi tak, bud pis anglicky nebo normalne cesky, takto to vipada ze jsi neco divneho skourila nebo snupla :-) .

PS: Sorac, tentokrat mne to nedalo.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

Uživatelský avatar
second32
Level 3
Level 3
Příspěvky: 542
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: heslo

Příspěvekod second32 » 27 úno 2016 19:35

Zdravím,
tu hlášku radši vyfoť, tenhle "přepis" toho moc neřekne.

cejny: Předpokládám, že ty chyby v angličtině i češtině jsi tam udělal schválně. :evil:

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: heslo

Příspěvekod cejny » 27 úno 2016 19:47

Cesky se mne nechce psat s diakritikou (zlozvik) a anglicky se nejak domluvim/rozumim (lepsi jak dratem do oka), s tim ze tomu snad rozumnet jde.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

Uživatelský avatar
Akrej
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2999
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: heslo

Příspěvekod Akrej » 27 úno 2016 19:50

Off Topic
cejny píše:Cesky se mne nechce psat s diakritikou (zlozvik) a anglicky se nejak domluvim/rozumim (lepsi jak dratem do oka), s tim ze tomu snad rozumnet jde.


Nejspíš si na mobilu, ale jestli si na pc tak to se nauč psát s diakritikou
"Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy."
Diogénes ze Sinopé
-------------------------------------
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich
--------------------------------------
Snažím se psát bez chyb
-------------------------

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: heslo

Příspěvekod cejny » 27 úno 2016 20:01

Máš pravdu, protože když pak píši někomu email nebo nějaký dokument, tak bohužel dělám to samé. Vím, že je to hodně blbý zlozvik.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1026
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48

Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host