Náhlé vymazání fotografií z plochy

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

yveta.dvorakova
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Náhlé vymazání fotografií z plochy

Příspěvekod yveta.dvorakova » 23 led 2016 17:21

Dobrý den,

před chvílí jsem zjistila, že se mi z plochy vymazaly fotky! Dělala jsem v Gimp editoru a upravovala pár fotek na blog - změnšení velikosti,.. A když jsem byla asi u 5 fotografie, tak jsem chtěla upravenou fotku uložit - tedy přepsat původní soubor. A Gimp mi začal hlásit nějakou chybu - šlo mi fotografie upravit, ale nemohla jsem je uložit!

Tak jsem si myslela, že je chyba v Gimpu a že mi jen blbne. Celý jsem ho vypnula a soubory, které jsem měla rozdělané, jsem neuložila. A teď koukám po ploše a složka s fotkami je prázdná, kromě fotek, které jsem dnes dala dohromady do rar a jeden soubor s příponou xcf a ještě dvě šablony (průhledné pozadí a můj podpis) na fotografie, které jsem měla otevřené společně s fotkami, které se mi ztratili. Začala jsem hledat, co se stalo. A zjistila jsem, že se mi vymazali ještě další fotografie ze 3 složek, ve kterých byli jen fotografie.

Od jinud než z těch složek z plochy se mi fotografie neztratili. Koš je prázdný. A žádné okno o mazání souborů jsem rozhodně nepotvrdila!
V průběhu úprav v Gimpu se mi dokončil sken pomocí 360 Total Security. Raději píšu, pokud by to mohlo mít vliv.

Vážně nevím, co s tím -_- A hlavně kam se poděli? Bojím se, že se mi to stane znovu, až si nahraji nové fotografie a znovu uložím na plochu :/

Děkuji moc za jakoukoliv radu a další. Díky!!

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10921
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Náhlé vymazání fotografií z plochy

Příspěvekod zeus » 25 led 2016 15:38

yveta.dvorakova píše:V průběhu úprav v Gimpu se mi dokončil sken pomocí 360 Total Security. Raději píšu, pokud by to mohlo mít vliv.

Pak se nabizi jako prvni zkontrolovat jeho log.

P.S. Vitej na PC-HELP
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti