Moderátoři (Vyřešeno)

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 17 dub 2007 18:17

fredik píše:Proč by tu měl mod sedět 24 hodin denně?
Uvědom si že to modi dělají ve svém volném čase (mají svoje rodiny, práci atd.) a každý nemá čas tu vysedávat celý den jak někteří...
Že se například tu mijaja teď v poslední době nevyskytuje, hol momentálně nemá čas a stane se každému že v určitém období to prostě nevyjde.

Si tu celkem nový tak se podívej zpětně co mijaja udělal za práci pro tohle fórum a kolika lidem pomohl, proto byl taky určitě po zásluze přibrán mezi moderátory.

Zkus se nejdříve podívat na fakta než začneš soudit :wink:


neřekl jsem že tu má sedět 24h denně de o to že je tu spousta lidí kteří tomu taky rozumí a navíc tu "dřepí celý den" což je pro ty co potřebujou pomoc dobré, naschazuju nikomu práci, ale řikám že tu jsou lidi který tady jsou častějc než moderátoři a radí stejně kvalitně tak proč je nepřidat mezi moderátory ???
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Reklama
Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 17 dub 2007 18:18

To souhlasím že by bylo dobré rozšířit rodinu modů ale jak už bylo řečeno to záleží na Ltb.

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 17 dub 2007 18:27

no to jsem myslel, aspoň že jsme se všichni shodli na tom že by ještě jeden moderátor nikomu neuškodil :banana:
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 dub 2007 18:41

No přesně tak jsem to myslel i já. Tak uvidíme co na to Ltb
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 17 dub 2007 18:54

Taky priliji svuj nazor - myslim ze moderator nemusi byt nekdo uplne skvelej kterej rozumi tazde oblasti a umi nutne poradit kazdemu.
Vzdyt jeho funkce muze byt i to aby se resilo v daném tématu to co se má řešit a různé takové věci, nebo upozorňovat tazatele na nedostatek informací v otázce hlídat určitou kultur projevu....

Jde jen o to co kdo od moderátora kdo čeká, podle mě je to spíše toto.
Proto by se asi taky melo napsat co by moderator mel delat a co umet....
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 dub 2007 18:58

Přesně tak,jde hlavně o to aby např upravil název topicu,nebo ho přesunul do správné kategorie. Klidně bych to mohl dělat i já. :D
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 17 dub 2007 19:27

tak pokud by šlo o takovéto funkce tak se taky poslušně hlásim :lol:
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 dub 2007 19:35

Myslím, že všichni co tu jsou jsou v pohodě, akorát se občas potýkají s nedostatkem času. Karlos má samozřejmě můj hlas.

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 dub 2007 19:54

Chtělo by to domluvit s Ltb a udělat nějáké hlasování. Já bych ho klidně udělal at jsem užitečnej :D
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6764
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 17 dub 2007 20:59

Ahoj všem, díky za názory - ve zkratce se pokusím vyjádřit k 3 poznatkům, které jsem se tu dočetl:

1) "Mikel tu byl o víkendu, mijaja mám takový tušení ve čtvrtek, Ltb si to kontroluje jak má čas." (Damned)"
Díky za časovou soupisku ;-) ..ne, vážně, moderátoři opravdu odvádějí práci pro Pc-help ve svém volnu a bez jakéhokoliv nároku na odměnu (byť tomu v minulosti bylo jinak a možná se i do budoucna ještě něco změní). Souhlasím s názorem, že moderátor by tu měl být určitě častěji než 1x za týden, chceme-li být jako fórum úspěšní a přístupní všem ostatním, musíme moderovat.

2) "to je sice moc milé ale jsou tu lidé kteří tomu rozumí možná líp jak oni a navíc tu jsou každý den a raděj, to od mijaji vidím jen málokdy" (Petr.s) - s tímhle krajně nesouhlasím. Mijaja rozhodně patří do skupinky lidí, kteří pro pc-help odvedli spoustu tvrdé práce - když nepočítám mnohá řešení HijackThis logu, tak je to třebas odkazování lídiček z http://www.viry.cz na jeho "články" na pc-help nebo server http://www.caramba.cz, který dal pc-help.cz na úvodní stránku (sekce počítače) poté, co jim Mijaja pomohl....

3) Souhlasím s vámi, že moderátora potřebujeme - rozhodně to proberu se současnými moderátoy, jak svoji funkci u nás vidí. Budou-li mít chuť pokračovat, budu jenom rád + přibereme nového člena (btw. těší mě váš zájem).

Zdraví

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 17 dub 2007 22:42

PC-HELP není jen tak jaké fórum a už sám název by si zasloužil PARTU moderátorů ( na každé oddělení aspoň 2!) nejde tu tak o počet ale i to že někdo vyniká v tom a někdo v tamtom a vzájemně se doplňovat!
pak tu chybí VIPáci co opravdu radí všem když je čas a doplní tak moderátory sekcí (vždycky není čas že...každý máme svoje povinnosti)- pak tu bude parta lidí co se budou snažit pořešit all problémy :wink:
takže kolem a kolem nevidím problém v 9 moderátorech a pár VIPácích 8)
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: re

Příspěvekod petr.s » 17 dub 2007 22:58

jarod72pm píše:PC-HELP není jen tak jaké fórum a už sám název by si zasloužil PARTU moderátorů ( na každé oddělení aspoň 2!) nejde tu tak o počet ale i to že někdo vyniká v tom a někdo v tamtom a vzájemně se doplňovat!
pak tu chybí VIPáci co opravdu radí všem když je čas a doplní tak moderátory sekcí (vždycky není čas že...každý máme svoje povinnosti)- pak tu bude parta lidí co se budou snažit pořešit all problémy :wink:
takže kolem a kolem nevidím problém v 9 moderátorech a pár VIPácích 8)


s těma lidma VIP mi to opravdu připadá jako dobrý nápad Ltb by o tom mohl uvažovat
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti