Nefunkční připojení
Moderátor: Mods_senior
Nefunkční připojení
Čau, z ničeho nic mi přestal na pc fungovat internet. Diagnostika píše, že mám vadný nebo špatně zapojený ethernetový kabel. Ten ale špatný není a zapojený je správně. Ze stejného modemu se připojuju s notebookem a vše funguje v normálu. Díky za rady.
Re: Nefunkční připojení
Ovladače jsou aktuální a žádný varování tam není.
-
guest
Re: Nefunkční připojení
Zkus tím konektorem v PC nějak hýbat, může být vadný kontakt. Nový kabel bych zkusil určitě.
Re: Nefunkční připojení
To zapomněl napsat. Kabely mám dva a oba jsou funkční, hýbání nepomáhá.
Re: Nefunkční připojení
Ok, jakou bych měl koupit síťovou kartu do desky MSI P67A-C43 (B3)? Stačí nějaká obyčená za pár stovek, nebo se vyplatí posílat celý pc na reklamaci?
-
guest
Re: Nefunkční připojení
Pokud to můžeš reklamovat a je to určitě vadnou síťovkou (což na 100% nevíme) a máš to v záruce, pak bych to reklamoval. Kartu ti neporadím, neznám.
Re: Nefunkční připojení
Otestovat muzes vicero zpusoby - rozsviti se kontrolka portu na routeru po zapojeni kabelu do PC?
Jede to pod live linuxem?
Jede to pod live linuxem?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..
Re: Nefunkční připojení
Koupil jsem novou síťovou kartu, ale nevim si s ní rady. Po zapojení správce zařízení ji zobrazuje jako Realtek RTL8139 atd., i když to je Repotec RP1624WK. Jinak na ní svítí obě kontrolky, na routeru taky. Někdo nějakou radu ohledně instalace?
-
guest
Re: Nefunkční připojení
Instalace je stejná jako u jiných zařízení. Pokud ta první byla integrovaná, pak ji zkus zakázat v Biosu.
Re: Nefunkční připojení
A to je prosím tě jak? Jinak integrovanou kartu jsem zakázal a ve správci zařízení už mám jen tuhle s vykřičníkem.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 4 Odpovědi
- 15746 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od XmuX
-
- 1 Odpovědi
- 13106 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od atari
-
- 8 Odpovědi
- 13953 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Bary-Jan
-
- 24 Odpovědi
- 19525 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od šulda
-
- 19 Odpovědi
- 18950 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Fargotroniac

