Problém s menu v Office 2007

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

MIlanCasek
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Problém s menu v Office 2007

Příspěvekod MIlanCasek » 04 led 2008 00:59

Ahoj, Stejně jak tu psala slečna nebo paní předemnou, tak i já mám s tím menu v Office problémy. Cca 5s po startu aplikace se tato zablokuje a nic nefunguje (psaní, editace, ukládání, atd.) to se týká všech aplikací v Office 2007.
Stejně jak bylo razeno jsem i já provedl obnovení systému, jenže se nic nestalo a ještě to napsalo, že se nic se systémem nedělo a tudíž je to beze změny.

Jen pro úplnost dodávám, že to začalo v okamžiku, kdy se ozvalo AVG 7.5 s tím, že tam mám nějaké Trojany (awqtn.exe včetně dll a několik dalších jako win75.exe, win72.exe a další). Netuším, jestli to má nějakou spojitost, ale nějak to prostě nefunguje :-(

Když jsem se tam trochu šťoural a zkoušel nějakou diagnostiku přímo v MS Excel 2007 tak mám pocit, že jsem tam narazil na text, že je něco zakázáno. Pak už jsem to neviděl.

Předem děkuji za každou radu

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 04 led 2008 11:21

Vítej na PC-HELP.CZ

tohle je zajímavý problém. officy 2007 mám a není s nimi problém. ty viry by s nimi mohli souviset, ale spíš to vypadá na nějakou chybu při instalaci. po nainstalování šly a pak z ničeho nic ne nebo nešly hned po instalaci? zkusil bych je odinstalovat, pročistit registry a znovu nainstalovat
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

MIlanCasek
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MIlanCasek » 05 led 2008 20:22

Ty megery odinstalovat nejdou, protože to píše něco o chybném umístění instalace, takže to mám udělat v místě, kde jsem to naistaloval. Tzn., že budu muset stáhnout nějaký program na odinstalaci, protože s tím jinak nehnu :-)

Asi opravdu to bude způsobeno nějakým virem nebo to má alespoň souvislost.
Každopádně díky za reakci.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 05 led 2008 20:30

není zač.na odinstalování existuje spousta porgramů.já používám Smarty Uninstaller pro 2006.je tam i odinstalovat silou.myslím, že si poradíš už sám i s případnou medicínou na něj :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

MIlanCasek
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MIlanCasek » 06 led 2008 20:38

Už jsem to odpálil, ale je to trochu divné. V nabídce start zůstaly zástupci a když na něj klepnu, tak se spustí příprava k instalaci a shromažďování informací (k odinstalaci jsem použil dva programy, protože ten první si s tím neporadil). Každopádně ti děkuji za info o tvém programu, protože se odinstalace silou občas hodí a ten co jsem stáhnul jako druhý to asi neumí.

Měj se
Milan

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 06 led 2008 21:08

při instalaci sis vybíral zda nechat záložní soubory na disku. pokud jsi zadal ano tak tohle jsou ony. otevři si Tento počítač-klikni pravým na disk, kam jsi je instaloval-vyber vlastnosti-v novém okně klikni na vyčištění disku-po dokončení skenování tam bude tabulka se soubory, co to najde-označ kompresi starých souborů a další záložky, bude tam taky záloha office tak je označ a klikni na Ok.vyskočí hláška, že budou smazány.pak už by tam ty zálohy neměly být. ale pozor. bude to trvat asi trošku dýl
Naposledy upravil(a) memphisto dne 06 led 2008 21:53, celkem upraveno 1 x.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

MIlanCasek
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MIlanCasek » 06 led 2008 21:18

No vida!!! Na to jsem úplně zapoměl. Ještě, že existuje fórum :-)

thx U very much :-)

Trochu se teď lopotím s problémem, že mi něco změnilo přihlašovací údaje, protože Office 2003 se tváří jako instalace u jiného uživatele a tak se mi občas stane, že systém provede konfiguraci produktu a pak to teprve spustí (občas napíše, že program není nainstalován a provede se to samé :-)

No jo no. To je tak, když se člověk v něčem hrabe :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Win 11 - kontextové menu úpravy
    od Zbynek1 » 02 úno 2024 19:23 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    973
    od Zbynek1 Zobrazit poslední příspěvek
    13 úno 2024 09:13
  • Překladač MS Office
    od Lazar » 18 říj 2023 14:12 » v Kancelářské balíky
    0
    1376
    od Lazar Zobrazit poslední příspěvek
    18 říj 2023 14:12
  • Office app nejde vykopnout
    od jaojao » 24 bře 2024 09:38 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    235
    od jaojao Zobrazit poslední příspěvek
    24 bře 2024 09:38
  • jak odinstalovat licenci MS Office na nefunkčním PC
    od symetrala » 19 říj 2023 13:56 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1403
    od symetrala Zobrazit poslední příspěvek
    19 říj 2023 15:23
  • Notebook do 15.000 Kč (office, edit videa)
    od barinator » 19 črc 2023 16:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    551
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 20:58

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů