Posilujete ??

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Andrew98 » 12 čer 2011 11:58

já něco málo mám při těle ale není to že bych nesportoval ale že blbě jím 3krát týdně do házené každý týden aspoň kilák na kole a in-liny moje nejoblíbenější bývaly doby kdy sem dával 50 kiláků týdně to mi moc dobře nedělalo na nohy takže teď jenom s mírou a k tomu jídlu se nemůžu přemluvit :huh:
Naposledy upravil(a) Andrew98 dne 12 čer 2011 11:58, celkem upraveno 1 x.
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Reklama
Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 11:58

Honza522: ale nic... :D Každý jsme nějaký... každý ať si dělá, co chce... Pokud to neomezuje ostatní...

Uživatelský avatar
mar00m
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 359
Registrován: únor 11
Bydliště: Slezina u Hulína
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod mar00m » 12 čer 2011 12:03

Neposiluju.... Právě jsem zjístil.......
.....
.....
Že mám podváhu.... Prý bych měl přibrat 25 kg... :)
Momentálně pracuji na 'homemade' kalkulačce, pokud máte nějaké rady a tipy ohledně zásobníkového programu v C++ či AVR ATMEGA2560 tak je rád uvítám.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod memphisto » 12 čer 2011 12:06

Proč se řídíš nějakými podivnými tabulkami ... Nejde to univerzálně připasovat.

Já jsem bohužel za studia přibral nehorázně. Od rána do večera ve škole po dobu pěti let a oběd jen aby se neřeklo, tak gyros, psa kung s přílohou pao a různé fast foodové speciality a z playboye s vahou pod 60 kg jsem se vypracoval na špeka 92 kg při výšce 169 cm. Hnus a mám teď po státnicích co dělat :smile:

Dříve to byla pohoda. 2x týdně hokejbal, 2x týdně florbal a fotbal a o víkendu dlouhé vyjížďky na kole. Posilovna mě nebere. Tam jsou takoví ti, jak si pořád líbají bicáky a porovnávají si je jak malí kluci pindíky ...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Inside » 12 čer 2011 12:16

Tak s některými tady souhlasím. Nemám cenu několikrát týdně chodit do fitka a neustále se přemáhat. Žere to prachy a posilovat se dá i doma. Ono nikdy při nesprávném intenzivním cvičení pouze narostou svaly, ale ti jsou jen pro okrasu, protože síla se nezvětší. Člověk by měl pro sebe něco dělat v rámci svých možností.

Uživatelský avatar
Proxus
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 319
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Proxus » 12 čer 2011 12:19

Vy si myslíte, že všichni co chodí do posilky tam chodí jen proto že "musí"? Každý co chodí do posilovny nemusí být hned ňaky vrah špatný.
Někoho to v posilovně třeba baví! Každého baví něco jiného. A né všichni chcou mít svaly aby mohli dělat machry nad vizuálně slabšíma.
Třeba já tam chodím, protože jsem za poslední rok zhubl něco kolem 10kg, teď mám 88kg při výšce 185cm a jen si chci trochu vyrisovat postavu.
I5-4460, R9 380 4g, SS 500W, 4GB HyperX

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Tomina » 12 čer 2011 13:26

memphisto: Tak výšku máme podobnou, ale 92 kg., to si snad ani nedovedu představit..já měl nejvíce 80 kg a byl jsem jako prase.. :-D

To BMI také neuznávám..vůbec nebere v potaz to, že borec s výškou kolem 170 cm nemůže mít 65 kg (to možná tak dítě s věkem do 15 let), nebere v potaz váhu tuku, či aktivní svalový hmoty..je to opravdu blábol..

Jinak s memphistem souhlasím, já také nejvíc nabral během studií..zkouškový pro mě znamenalo tuny sladkýho :-D
S těmi posilovnami je to celkově takový zvláštní fenomén..možná by nebylo od věci, kdyby o tom někdo natočil dokument..ti nabušenci, kteří se na sebe koukají do zrcadla a pusinkují si bicáky, no není to nic pro mě..ale rozhodně tím nikoho nenapadám, pokud to někoho baví, tak proč ne..

teflondon: pokud na tom avataru jsi ty, tak ten pas je opravdu krutě útlý, to by ti mohla i leckterá holka závidět.. :-)

Uživatelský avatar
teflondon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 590
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod teflondon » 12 čer 2011 14:12

těch 92Kg na 169cm je teda hodně,ale jen tou úpravou jídelníčku by se dalo shodit mnoho kg. BMI taky neuznávám ,je to hodně obecné a skoro vůbec to neodpovídá reálu u mnoha lidí. Tomina: díky snažím se ho udržet co nejvíce úzký a rozšířit záda a ramena kvůli V tvaru trupu. Když zůstane do těch 85 cm budu rád. Jinak na kole taky jezdím ,hlavně v létě. Rád si naplánuju nějakou trasu po ktéré jsou různé přírodní zajímavosti atd.. Minulý rok v létě jsem chtěl zkusit co vydržím a ujel jsem asi 75km pod modrou oblohou v bezvětří, nikde ani živáčka,teploty vysoko přes 30°C. Posledních 10 Km jsem doslova mysel ,že chcípnu.

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod tux » 12 čer 2011 14:20

Tak já posiluju prsty na klávesnici a každej den když je pěkný počasí si dám tak 15km na kole. Ale to BMI je blbost, jiný je to u ženskej a jiný u chlapů - blbost. Jinak žeru jako prase a furt sem hubenej :D
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod memphisto » 12 čer 2011 14:37

Co mám vyzkoušeno, když jsem měl chvíli, tak nejvíc pomáhá jídelníček. Denně 5-7 menších jídel a jíst pravidelně a ne až mám hlad a během týdne jsem měl 7 kg dole... Jenže najít si ten čas ....
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
samael.35
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1047
Registrován: únor 08
Bydliště: Košice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Posilujete ??

Příspěvekod samael.35 » 12 čer 2011 15:11

Jednoznačne bicykel :) ináč, šialená jazda po klávesnici, večerné pojedanie arašidov a iných drobností pri pc........
Ja.jpg.jpg
samael.35

Kotik
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2384
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Posilujete ??

Příspěvekod Kotik » 12 čer 2011 15:33

Dříve jsem sportoval celkem hodně, kolo, fotbal, v zimě na rybníku hokej, pokud to šlo :D, aj., ale na gymplu jsem ukrutně zlenivěl, velký podíl na tom má pc :lol: . Jediné, co mi zůstalo, je občasné hraní pinčesu, ale při tom se moc nenapohybuji :lol: . Kolo, jsem od doby řidičáku mockrát neviděl, všude si vozím prdel :lol: , přesto nemám problém s nadváhou. Při 176cm mám 64 kg. Do posilky jsem také chodil, ale je to příliš drahé. :evil:
Ntb: HP Pavilion 13-a250nc
PC: i5-4430 + Noctua NH-U9B SE2 / GIGABYTE GA-B85M-D3H rev.1.1 / 2x Kingston HyperX Fury White 4GB 1866 MHz / MSI R7 265 OC / Crucial MX500, 250GB / Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB /BITFENIX Neos, bílá + EVGA 500B / Win10 Pro 64bit / AOC i2369VM
+ Genius SW​-HF 5.1 4000; Sennheiser HD 438


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak posilujete imunitu přes zimu?
    od p.konupka » 02 lis 2023 15:33 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    4173
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    02 lis 2023 15:52

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti