Dobrý den,
mám takový zvláštní, občasný, ale nepříjemný problém. Původně jsem myslela, že to může být routerem, ale máme teď nový a stává se to pořád. V ntb mám Ralink RT3290 802.11bgn Wi-Fi Adapter.
Jde o to, že ve sloupci sítí v okolí se mi zobrazuje jen text "nenalezeny žádné sítě" nebo mi tam probliká jedna nebo dvě, samozřejmě ne ta, kterou potřebuju. Zařízení prý funguje v pořádku, ovladače jsou aktuální, ale i když všechno funguje a jsem připojená, okolní sítě stále mizí. Teď se mi dokonce stalo, že mě to vyloženě vyhodilo. Taky se mi stává, že mě to do sítě nechce přihlásit s tím, že "K této síti se nedá připojit".
Co se týče logu, už jsem ho tu dneska vkládala, ale zatím se nic nedozvěděla. Nenapadá mě co narychlo ještě dodat, tak to odešlu, než se mi to zas bude snažit zabránit.
Nepovedlo se, musím počkat, ale takhle často se mi to nikdy nestávalo. Zkouším adaptér zakazovat, a pak povolit. Někdy to pomůže, někdy ne.
Wifi adaptér špatně chytá Vyřešeno
Re: Wifi adaptér špatně chytá
Na nějakou dobu se to asi vyřešilo tím, že jsem obnovila tovární nastavení, ale momentálně mám úplně stejný problém zničehonic. Zapnu notebook a hlásí, že v okolí žádné sítě nejsou... po chvíli se připojí, ale někdy se stane, že spojení spadne a zase hlásí, že v okolí nic není, nebo že se nejde připojit.. Snažila jsem se aktualizovat i opravit ovladač, ale nic.
-
- Pohlaví:
Re: Wifi adaptér špatně chytá
To by skoro vypadalo na uvolněnou anténu. Bohužel to znamená rozborku notebooku.
Re: Wifi adaptér špatně chytá
Přijde mi zvláštní, že prakticky vždycky se to stává, když notebook zapnu... pak už třeba ani ne, jen někdy... pro mě by to teda ale znamenalo, že bych musela najít někoho, kdo se v něm povrtá?
Re: Wifi adaptér špatně chytá
Sleduju to a problém je vždy po zapnutí notebooku... tváří se, že se nejde připojit, ale za pár minut se vzpamatuje a všechno jede...
Re: Wifi adaptér špatně chytá
Přeinstalovala jsem systém, vše funguje.
-
- Mohlo by vás zajímat
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 3
- 2304
-
od p3v4x
Zobrazit poslední příspěvek
05 lis 2024 22:54
-
-
Problém s DD příkazem, co dělám špatně? Příloha(y)
od drobino » 13 pro 2024 19:21 » v LiNuX a ostatní alternativní OS - 7
- 5838
-
od drobino
Zobrazit poslední příspěvek
22 pro 2024 12:47
-
-
-
PS5 se odmítá připojit k 5GHz síti - hlásí špatné heslo
od Renee » 19 srp 2024 09:13 » v Vše ostatní (inet) - 14
- 7644
-
od Renee
Zobrazit poslední příspěvek
19 srp 2024 14:01
-
-
- 7
- 5276
-
od peta501
Zobrazit poslední příspěvek
10 kvě 2025 18:58
-
- 0
- 3494
-
od ps
Zobrazit poslední příspěvek
17 zář 2024 15:23
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů