Ahoj, 
Potřebuju v Chrome na NTB s WIN 10 použít GPS polohu kvůli orintaci v mapě která neumí podle GPS vyhledávat, ale jenom zobrazit aktuální polohu. Jak se dá v chrome ručně nastavit GPS poloha? Popř. Nenašel by se nějaký GPS simulátor nebo tak něco? 
Dík za každou radu
			
									
									
						GPS v Chrome Vyřešeno
Re: GPS v Chrome Vyřešeno
skus https://chrome.google.com/webstore/deta ... ated?hl=en
na google mapách(na stránce) nastavíš v rozšíření level na fixed location a v nastasení rozšíření v zálože fixed location můžeš pohybovat lokací. v google mapách se to snad projeví až když klikneš znova na mojí polohu.
			
									
									na google mapách(na stránce) nastavíš v rozšíření level na fixed location a v nastasení rozšíření v zálože fixed location můžeš pohybovat lokací. v google mapách se to snad projeví až když klikneš znova na mojí polohu.
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ - John Ronald Reuel Tolkien
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ - Kurt Cobain
https://rhscz.eu
https://github.com/rhsCZ
- 
				- Mohlo by vás zajímat
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
 
- 
				- 
												Jak odstranit okna při spouštění - Chrome Příloha(y)
 od NIESRA » 08 pro 2024 10:42 » v Internet a internetové prohlížeče
- 2
- 6329
- 
						od NIESRA
						Zobrazit poslední příspěvek 
 08 pro 2024 11:29
 
 
- 
												
Zpět na “Windows 11, 10, 8...”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů





