Pc crash

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team

Odpovědět
stuartik
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: 21 led 2017 18:10

Pc crash

Příspěvek od stuartik »

Ahoj, chci se zeptat co je za problém když hraju hru, stalo se mi to teda vždycky jen u rocket league dvakrát, ale štve mě to. Hraju si jak nic najednou monitor napise odpojeno hdi,vypne se (nosignal) vypnese klavesnice a mys a musim vypnout pocitac natvrdo - počítáč, ale stále je zaplný při crashi. Může být problém v discu?
Uživatelský avatar
MrAnnix99
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 935
Registrován: 12 úno 2013 13:30

Re: Pc crash

Příspěvek od MrAnnix99 »

Jaký máš počítač? Takhle můžeme jen hádat.
Žádný učenec z nebe nespadl, ale blbce jako by shazovali.

CPU: Intel Xeon E5450 @ 3.0 Ghz
GPU: Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB
MB: MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD MS-7395
RAM: 8,00GB Dual-Channel DDR2
stuartik
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: 21 led 2017 18:10

Re: Pc crash

Příspěvek od stuartik »

i5-5600 procák, RX-480 4gb,DDR4 8gb ,disk jen HDD 1TB, v minulých příspěvcích jsem to řešil, že blbe vše dlouho načítá, tak možná už doslužuje a nezvládá to a a crashuje. Pár lidí mi psalo že to je na výměnu já se na to vybodl, protože hry co jsem potřeboval to rozjelo. Na víry jsem nechal milionkrát testovat pc, dokonce jsem dal přeinstal celého pc to možná tak rok a pul zpět ale, vůbec to nepomohlo.
Tady je příspěvek, kde s to řešilo, asi nemusím hledat odpověd u vás co ? viewtopic.php?f=7&t=210363&start=12

Dodatečně přidáno po 5 minutách 10 vteřinách:
Asi to časem vidím na to ssd a HDD vykopnu z okna, to načítání počítače je strašné, pokud mám otevřeno víc oken nebo spíš otvírám víc oken najednou, tak to načíta neskutečnou dobu. U kvalitnějších her načítá déle grafika, trvá to - pak se to seká protože prostředí nění načtené.

AKTUÁLNÍ CRYSTAL DISK
Crystal disk info.png
AKTUÁLNÍ HD TUNE
HD TUNE.png
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55083
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Pc crash

Příspěvek od petr22 »

Vadna grafika nebo zakladni deska.

Teoreticky muze byt problem v disku, ale to bys videl v CDI.

Vadny disk ti nevypne obraz ani USB porty.
stuartik
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: 21 led 2017 18:10

Re: Pc crash

Příspěvek od stuartik »

Hmm, to to mě štve, naštěstí už nejsem takový hrác, takže to prdím dávat za to ty prachy
Odpovědět

Zpět na „Problémy s hardwarem“