Visty a zlepseni vykonu?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Linkic
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Linkic » 25 říj 2009 14:19

mám někdo Visty 32bit? se.re mě jak to využíva strasně moc RAM a procesor mám zaplý třeba CoD2 hraju v pohode ale chvilkama mi skočí výkon na 100% a fps spadnou 30-50 přitom RAM mam 3gb a dvoujadro...tak se chci zeptat jestli tomu nejak pomuze ten SP1(service pack) ? nebo mate jinou radu?(jiny windows tam zatim davat nechci kvuli pripradne reklamaci ntb)

Akorát ještě chci podotknout,že dříve mi to nedělalo notebook mam od unora a ze začátku to bylo v pohode,začlo to asi před měsícem ptal jsem se na tu na forum na rady myslel jsem ze by to mohlo byt viry atd. viewtopic.php?f=70&t=45765 ale moc to nepomohlo tak se ptam jeste jednou jestli by to nemohlo byt tema Vistama

Reklama
Linkic
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Linkic » 27 říj 2009 13:48

poradí tu někdo? :)

Uživatelský avatar
MartinZX9R
Level 3
Level 3
Příspěvky: 476
Registrován: červen 07
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod MartinZX9R » 27 říj 2009 14:04

Service Pack by rozhodně neměl být na škodu. Proto je taky vydávají, ne? :wink: Nehledě na to, že do Visty už dávno vyšly dva.
Ty jedeš úplně bez nich? Ale pokud bys je chtěl instalovat, doporučuje se to při čistě nainstalovaném systému.
Jinak by to mohlo nadělat paseku.
Gigabyte B760 Aorus Elite AX (Intel B760), Intel Core i7-13700K + Noctua NH-D15S, Kingston Fury Beast Black (2x 32GB), Gigabyte GeForce RTX 4070Ti Gaming OC 12GB, Samsung SSD 980 Pro M.2 - 2TB, Asus Xonar DSX, Fortron Hydro G 850 Pro - 850W, Be Quiet! Pure Base 500FX, Samsung Odyssey G50A 27", MSI Clutch GM41 LW Wireless, MSI Vigor GK50, W11 Pro 64bit.

Linkic
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Linkic » 28 říj 2009 12:34

Ano neinstaloval jsem ani jeden jeste....Takze bych asi mel preinstalovat windows a pak naoinstalovat ty SP? :) ...ale budu asi muset nekde sehnat protoze jsem si koupil notebook a zadne cd s windowsema tam nebylo OS tam byl uz nainstalovan.. :(

Linkic
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Linkic » 28 říj 2009 22:51

Tak nevíte čim by to mohlo být,že mi výkon skáče na 100% i když mám zaplý třeba jen Internet? :)

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Pic » 28 říj 2009 23:36

Taky můžeš mít v notebooku nějakou veteš ulovenou na netu, která způsobuje tyto problémy. Zkus zkontrolovat programem Mwav.exe.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Linkic
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Linkic » 29 říj 2009 21:46

Tak jsem projel ntb tím Mwav.exe
Hodím sem Informace o nalezených hrozbách:
Objekt "CoreGuardAntivirus2009 Corrupted Adware/Spyware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "grokster Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "zipitpro Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\vsavb7rt.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.enterpriseservices.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscorrc.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscordbi.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscorsec.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.configuration.install.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\microsoft.vsa.vb.codedomprocessor.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\wminet_utils.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\microsoft.jscript.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\diasymreader.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\iehost.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.data.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NeroCheck.exe". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\img\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\KONAMI\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Pcsx2\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Pcsx2\plugins\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Pcsx2\bios\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".---". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".-TPTB". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".0-enGB-Win-patch". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".002". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".006". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".033". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".042". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".05". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".1". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".1]-RoCK". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".2009)". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".2010-RELOADED". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".22". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".264-AAC+AC3][Dvdrip]-Titan". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".3". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".4". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".5". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".BAK". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".CFG". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Championship-iTWINS". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".CoM]". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".CZ-EXeC". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".CZ-MiLuMi". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".cz;He;ch=213df0d1096539453d569fbee5818beb;cpnb=2355;cput=Gdyo;cptm=1251055151;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".cz;He;ch=213df0d1096539453d569fbee5818beb;cpnb=2355;cput=Gdyo;cptm=1251055198;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".cz;He;ch=5606eb706b0faa37dabc6fbfba4505de;cpnb=1375;cput=VRgA;cptm=1255961464;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".cz;He;ch=8c2c90e43063523b9025a2c6f155385f;cpnb=2700;cput=hmbv;cptm=1252247897;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".cz;He;ch=b9701e7a5826ccd765f2393f918943fc;cpnb=3511;cput=XnOb;cptm=1252247788;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".daa". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".ddt". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".DivX-LTT". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".DMP". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".done". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".download". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Down[2008]DvDrip-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Edge-RELOADED". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".edt". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".EXeC-MiluMi". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".fmf". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Fountain[2006]DvDrip[Eng]-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".GRID-RELOADED". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Hanry". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".LCS". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".ltc". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Month[2006]DvDRip[Eng]-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".nt". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".org]". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Pyjamas[2008]DvDrip-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".sfv". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".So[2007]DvDrip[Eng]-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Stomper[1992]DvDrip[Eng]-kirklestat". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".svc". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".SWEsub". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".tac". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".to;He;ch=d65c6240b3725ea304561515aeb7b95c;cpnb=6519;cput=fRAT;cptm=1253306335;". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".tsh". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".vsigns". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".w3m". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".w3x". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Wrestler[2008]DvDrip-MAX". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-DASH". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-DEViSE". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-DiAMOND". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-iMOVANE". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-JUMANJi". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XviD-KAMERA". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".XViD-Oliver". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Year[2008]DvDrip-aXXo". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMCoreA.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMCoreB.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMCoreC.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMCoreD.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMCoreE.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMDataServicesA.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMDataServicesB.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMDataServicesC.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMDataServicesD.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMDataServicesE.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreA.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreB.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreC.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreD.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreE.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreF.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreG.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreH.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreI.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreJ.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMSearchA.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMSearchB.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMSearchC.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMSearchD.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMSearchE.dll je infikovaný virem NULL.Corrupted !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.


Mohl bys prosím poradit co ted? :) předem dík

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Visty a zlepseni vykonu?

Příspěvekod Pic » 29 říj 2009 22:45

Dej log z programu HiJackThis do stejnojmenné sekce a požádej o kontrolu a případně tam vlož i ten záznam o chybách z MWAv, který jsi zde uvedl. Odborníci na havěť všeho druhu určitě poradí.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Poklesy výkonu pc
    od olenen » 11 lis 2024 07:34 » v Problémy s hardwarem
    2
    1592
    od Gerra Zobrazit poslední příspěvek
    11 lis 2024 12:46
  • Pozvolný pokles výkonu PC
    od rara01 » 22 pro 2024 23:20 » v Problémy s hardwarem
    17
    4027
    od rara01 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2024 21:09

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti