Výměna LCD u notebooku
Výměna LCD u notebooku
Potřebuji poradit, po pádu NB popraskal dispay, tak jsem ho vyměnil a teď je jen podsvětlený LED, ale při připojení externího monitoru NB funguje. Kabely jsou domačkány. Jen ten LCD není originál. Jde o Asus K61IC. Dodavatel mi poslal neoriginál, jako náhradu. Poradí někdo, kde může být chyba?
- Pic
- Moderátor
-
Guru Level 13
- Příspěvky: 23292
- Registrován: září 06
- Bydliště: Východní Čechy
- Pohlaví:
- Stav:
Offline
Re: Výměna LCD u notebooku
Jestli tomu dobře rozumím, tak náhradní display je jiného typu než původní. Pak se není třeba divit, že není funkční, protože notebook jej nerozezná. Neposlal dodavatel také pokyny jak jej připojit, případně nějaký ovladač, který je třeba instalovat? Externí monitor je ovládán přímo z výstupu GK a nemá nic společného s displayem notebooku.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Re: Výměna LCD u notebooku
Co to je za blbost? Takže GK je tam jen kvůli externímu monitoru? Nikdy jsem neslyšel o instalaci ovladačů pro monitor 

-
- Mohlo by vás zajímat
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 2
- 2155
-
od viktorsavo
Zobrazit poslední příspěvek
23 pro 2024 13:29
-
- 4
- 4806
-
od amirinda
Zobrazit poslední příspěvek
13 črc 2024 18:00
-
- 10
- 4262
-
od Montys
Zobrazit poslední příspěvek
25 lis 2024 14:04
-
-
Výměna GPU a CPU update BIOSu.? Příloha(y)
od bugicek7lpCZ » 27 úno 2025 12:29 » v Taktování a další úpravy PC - 2
- 10929
-
od bugicek7lpCZ
Zobrazit poslední příspěvek
27 úno 2025 12:51
-
-
- 3
- 3303
-
od falco_dee
Zobrazit poslední příspěvek
11 dub 2025 17:40
Zpět na “Problémy s hardwarem”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů