Mám taký problém, asi s grafickou kartou. Mám ATI Radeon X700 Pro a v hrách mám rozostrené hrany (je to možno tým, že som používal 6xAA). Skúšal som aj sformátovať disk, ale problém sa nevyriešil. Dosť to zhoršuje na hrách grafiku a štve ma to. Screenshot sa z toho nedá spraviť, lebo na ňom to vyzerá normálne. Preto som spravil ilustračný obrázok, vyzerá to asi takto:
Skusal som aj ATI Tool a ATI Tray ale nevedel som co v tom mam robit. Nijake artefakty mi ATI Tool nenasiel.
Tuto grafickou kartu neznám, tak jen obecně. Podívej se do nastavení karty, zda některá hra nezměnila její nastavení a případně je uprav. Už jsi hrál tuto hru a nebyly tyto problémy, nebo to dělají všechny hry?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Problémy neboli vôbec, bol som s ňou plne spokojný. Potom som nainštaloval myslím, že to bol Medal of Honor Pacific Assault a začalo to robiť na všetkých hrách. Samozrejme, že na tých čo som už mal nainštalované to nerobilo, ale akonáhle som ju preinštaloval alebo som nainštaloval novú hru tak to už robilo. Ja sa do nastavení alebo takýchto vecí nevyznám vôbec. čo sa týka 3D tak to mám nastavené na balanced, čiže na default.
Podívej se do správce zařízení, zda tam nemáš otazník, nebo vykřičník (chybějící ovladač, nebo poškozený, či nevhodný ovladač). Máš nainstalován DirectX?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Jaké používáš rozlišení monitoru? Určitě jsi si jistý, že máš instalován správný ovladač grafické karty?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Pic píše:Jaké používáš rozlišení monitoru? Určitě jsi si jistý, že máš instalován správný ovladač grafické karty?
1280x1024, ale skúšal som už aj iné. Momentálne mám defaultný ovládač, ktorý som dostal ku karte. Ale skúšal som už aj kopu iných oficiálnych ovládačov od ATI a aj tie ovládače Omega drivers, ale ani tie nepomohly.
A všimol som si, že napr. na hre DOOM 3 mi nechce v nastaveniach hry zapnúť AA. Proste ho zapnem ale hra ho odmieta. Musím ho zapnúť iba ak na karte.
Precital som si to a nedozvedel som sa nic nove. Mojho problemu sa to vobec netyka. AA mam nstavene na riadenie aplikaciou, sak citajte co pisem! 3D mam v Catalyst Control Centre nastavene na BALANCED!!!
Cakal som skor odpovede toho typu, ze pozri si to a to, ci sa ti neprehrieva karta, ci nemas daco zle nastavene, karta sa ti mohla pokazit a tak. tieto veci ohladom CCC viem, vsak niesom uz uplny amater.
Sorry že sem zase píšu s nějakou svojí kravinou která pravděpodobně bude všem k smíchu ale už nevím jak jinak a kam pro pomoc.
Vlastním tuto sestavu:
Corsair 275R Carbide Series Tempered Glass Black
Fractal Design Ion+ 760W Platinum
GIGABYTE...
Poslední příspěvek
Problém vyřešen. Chyba byla na straně vodního chlazení které pravděpodobně odešlo úplně po 5 letech používání. Ihned po zapnutí se teploty pohybovali od 90-100°C jen na ploše a bez jakékoliv aktivity na počítači. Jelikož se jednalo o mého prvního...