Rada o koupi nové grafiky

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada o koupi nové grafiky

Příspěvekod Žbeky » 15 kvě 2015 18:39

Tak to ti nevěřím, že nerozjedeš vyjmenované hry. Anebo máš problém s počítačem, ale grafikou to určitě nebude.

Test GTA 5 - 660Ti dává FullHD a vše na max krom AA a textur průměrně na 53FPS
Velké srovnání grafik - slabší 660 dává ve FullHD mnohem náročenější hry na max zcela hratelně (35+ FPS)

Tak mi vysvětli, jak ty nemůžeš dané hry rozjet na polovičním rozlišení, tj. potřeba polovičního výkonu? Nebo to mám chápat tak, že co není Ultra mega super high nastavení a AA 16x, tak se na to ani nedá koukat?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Reklama
Uživatelský avatar
WolfSpittex
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada o koupi nové grafiky

Příspěvekod WolfSpittex » 16 kvě 2015 00:24

stalker70 píše:Nezáleží tak úplně na odezvě. Koupíš monitor do 5000 kč a máš to dobré. Ale jenom va nebo ips. Jinak tohle není grafikou buď je nějaká vadná divná. Nebo problém v komponentech. Ale vidím to asi bordel v systému. Jaké máš teploty komponentu procák a grafika. Jinak tady monitory. Jinak popiš problém. Jakou hraješ v pohodě a pak se to začne lagovat?

http://www.czc.cz/benq-ew2440l-led-moni ... 33/produkt
http://www.czc.cz/aoc-m2470swh-led-moni ... 37/produkt
http://www.czc.cz/aoc-i2476vwm-led-moni ... 33/produkt


nu když počítač není zatíženej tak má cca 30 stupňů ale jakmile si zapnu gta tak už to stoupá na 40+ což u mě je nezvyk... windows jsem přeinstaloval kvůli gtačku. a možná to trochu pomohlo no ale nevím. jediné hry co teď hodně hraji je bud GTA V nebo CS:GO někdy ETS 2,Tera, atd... no

--- Doplnění předchozího příspěvku (16 Kvě 2015 00:26) ---

Žbeky píše:Tak to ti nevěřím, že nerozjedeš vyjmenované hry. Anebo máš problém s počítačem, ale grafikou to určitě nebude.

Test GTA 5 - 660Ti dává FullHD a vše na max krom AA a textur průměrně na 53FPS
Velké srovnání grafik - slabší 660 dává ve FullHD mnohem náročenější hry na max zcela hratelně (35+ FPS)

Tak mi vysvětli, jak ty nemůžeš dané hry rozjet na polovičním rozlišení, tj. potřeba polovičního výkonu? Nebo to mám chápat tak, že co není Ultra mega super high nastavení a AA 16x, tak se na to ani nedá koukat?


když mi klidně řekneš co si v gta v mám nastavit v grafickém nastavení tak ty klidně nahraji i video.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada o koupi nové grafiky

Příspěvekod Žbeky » 16 kvě 2015 00:31

Však to v tom článku máš vyfocené :roll: Vše na nejvyšší, jen textury na normal a vypnutý AA. Po posledním patchi doporučuju snížit na minimum ještě trávu, je tam nějaký bug a dropuje to FPS
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
stalker70
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: duben 14
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada o koupi nové grafiky

Příspěvekod stalker70 » 16 kvě 2015 10:00

ŽBEKY: přesně tak. Musíš to nastavit jak psal Žbeky. Tráva je dost náročná. Jinak 40 stupňů není zas taková teplota si myslím. Jestli je to procák nebo grafika tak teplota je v poho.
DIG THIS ANYWAY


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rada s vyberem nove ram
    od karlosll » 07 zář 2023 15:03 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    796
    od karlosll Zobrazit poslední příspěvek
    08 zář 2023 15:51
  • 2 grafiky v 1 PC
    od Daladark » 14 srp 2023 19:12 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1003
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 21:31
  • PC Hardware 18k bez grafiky
    od Puntickar » 14 úno 2024 11:15 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1028
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    14 úno 2024 15:14
  • upgrade grafiky
    od yaa » 14 črc 2023 11:16 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    16
    1809
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 črc 2023 19:58
  • pomoc v oblasti grafiky
    od showpayne » 07 srp 2023 19:08 » v Vše ostatní (Off topic)
    0
    2381
    od showpayne Zobrazit poslední příspěvek
    07 srp 2023 19:08

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 26 hostů