Bezdrátová sluchátka Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bezdrátová sluchátka

Příspěvekod Riviera kid » 22 úno 2022 18:23

Ahoj, dal by mi někdo tip na bezdrátová sluchátka do fitka? Tedy aby byly do uší, cena kolem 1000 Kč a hlavně aby co nejméně otravovala, když se blíží jejich vybití?
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

Reklama
Franco
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 132
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bezdrátová sluchátka

Příspěvekod Franco » 23 úno 2022 01:03

Ahoj, já mám zkušenosti se Samsung Galaxy Buds. Dnes se už tato sluchátka nevyrábí, ale na trhu jsou novější modely. Tyto první už používám 3 roky a pořád skvěle drží na baterku. Nevím jak dlouho v posilovně máš trénink, ale mě tu hoďku vydrží hrát a to ztratí asi 1/3 kapacity z baterie, takže se žádné otravování při jejich vybíjení nedostavuje. Mrkni schválně na novější modely, mají i certifikaci IPX4 proti stříkající vodě. Jediný problém je v ceně. Nová je zcela určitě za 1000,-Kč neseženeš. Případně zkusit bazary. Toť můj tip.

Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bezdrátová sluchátka

Příspěvekod Riviera kid » 23 úno 2022 07:37

Dodnes jsem měl Sluchátka CREATIVE Outlier Sport Wireless, ale přestala mi hrát jedna strana. Trénink mám tak na 2 hodiny, ale jde mi o to, že když jim končila baterka, tak mi každých 10 vteřin pípala do ucha, místo aby jednou oznámila, že blíží vybití a pak dali pokoj. Nevadí mi, když se vybijou, když je zapomenu nabít, ale aby mi to nehvízdalo každou chvíli do ucha :-) Ty tvoje jsou kolem 2500 a to už za to dát nechi, protože riziko krádeže, zapomenutí či ztráty je tam velké.

co tyto? https://www.alza.cz/yenkee-yhp-03bt-rage-d6752869.htm
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

kubasCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 197
Registrován: leden 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bezdrátová sluchátka  Vyřešeno

Příspěvekod kubasCZ » 23 úno 2022 08:22

Já si na podobné účely (a protože jsem měl stejný strach, jako ty, že TW sluchátka prostě někde ztratím) koupil Shpunty od Alzy, v akci snad za 300... Jsou to přebrandované QCY, takže úplná čína, ale jsem s nima vlastně úplně spokojenej... Občas (jednou za dva měsíce) je potřeba spárovat sluchátka mezi sebou v krabičce, ale jinak jsou pro mě naprosto bezúdržbové...

Pokud hledáš něco co obstojně hraje (proti WH-1000XM3 se to nedá srovnat, ale mile mě překvapily) a počítáš s tím, že dostanou zabrat = nebude tě mrzet, že odejdou za rok (a ne za tři, jako jiné bezdráty), pak za mě ideální volba...
MacBook Pro 14" 2021
RaspberryPi 3B + Conbee II + Philips Hue + IKEA Tradfri + Home Assistant
Synology DS213j
Průša Mini

IoT je závislost :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ron68 a 28 hostů